08/05/2021

Siemens Mobility na cestě k zavedení vysokorychlostní železnice v Egyptě

Stránka navštívena: 90
0 0
2 min read
Stránka navštívena: 91
0 0
Doba čtení příspěvku:55 Sekund
Národní úřad pro dopravu a cesty – vládní orgán egyptského ministerstva dopravy a společnost Siemens Mobility podepsaly dohodu (Memorandum of Understanding) s místními společnostmi Orascom Construction SAE a The Arab Contractors o návrhu, instalaci a uvedení do provozu prvního egyptského vysokorychlostního železničního dopravního systému .
Smlouva pokrývá železniční systém dlouhý 1 000 kilometrů, z nichž první je vysokorychlostní trať dlouhá 460 kilometrů v hodnotě přibližně 3 miliard USD.

Je nám ctí rozšířit naše důvěryhodné partnerství s Egyptem. Budováním vysoce výkonného železničního systému pro tuto zemi podpoříme Egypťany v čisté a spolehlivé dopravě, řekl Joe Kaeser, prezident společnosti Siemens AG.

Jsme rádi, že nám chce ministerstvo dopravy důvěřovat při realizaci tohoto významného projektu. Vytváříme integrovaný a moderní vysokorychlostní železniční systém, který poskytne technologický impuls v zemi a vytvoří místní pracovní místa. Systém výrazně zlepší zážitek cestujících a zkrátí dobu cestování miliónům Egypťanů, uvedl Michael Peter, generální ředitel společnosti Siemens Mobility.

Prvních 460 km vysokorychlostní trať spojí středomořská města El-Alamein s El Sokhna na pobřeží Rudého moře a projde novým administrativním hlavním městem země. Trať bude fungovat také pro nákladní dopravu, která dále přispěje k hospodářskému růstu regionu.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Napsat komentář