05/08/2021

SAS na podzim obnoví všechna spojení s USA

Stránka navštívena: 1160
0 0
2 min read
Stránka navštívena: 1161
0 0
Doba čtení příspěvku:57 Sekund

Scandinavian Airlines (SAS) oznámila svůj návrat letos na podzim do všech dříve obsluhovaných destinací ve Spojených státech. Lety do Bostonu budou obnoveny v září a do Miami v říjnu. Cestující budou mít celkem 50 transatlantických letů týdně provozovaných severským dopravcem.

Trasa z Kodaně do hlavního města Massachusetts bude třikrát týdně. Půjde o první pravidelnou dopravu, na které bude Airbus A321LR spuštěn. Severoevropské letecké společnosti objednaly tři letouny této verze. První byl nedávno dodán a další dva budou dodány do konce tohoto roku.

SAS v září rovněž zvýší frekvenci letů z dánského hlavního města do Los Angeles, San Franciska a Washingtonu. Přínosem budou také cestující do New Yorku. Od 2. září bude obnoveno spojení ze Stockholmu na letiště Newark-Liberty. Letadla severského dopravce v současnosti létají z Osla a Kodaně.

1. října se plánuje obnovení tras do Miami z hlavních měst Švédska a Dánska. Největší město Floridy tak bude obsluhováno SAS denně, třikrát týdně ze Stockholmu a Kodaně a jednou týdně z Osla. Letecké společnosti ze severu Evropy také nabízejí denní lety do Chicaga z dánského hlavního města. Očekává se, že spojení ze Stockholmu do Windy City bude obnoveno na podzim.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Napsat komentář