• 06/07/2022 06:30

Dívky si hráli na nákladním vlaku, skončilo to zraněním

ByAdmin

Čvc 22, 2021 , ,
Stránka navštívena: 2168
0 0
Doba čtení příspěvku:51 Sekund

Karlsruhe: V úterý večer (20. července) dvě 14 a 15letá děvčata ohrozily své životy, když na nádraží Ettlingen-Stadt vylezli na nákladní vlak. Když vlak se dal do pohybu, jen 15letá dívka se mohla zachránit skokem z vlaku. Čtrnáctiletá dívka byla nucen jet vlakem až krátce před Offenburg.

Podle prvotních informací zůstaly dívky v oblasti nákladních kolejí a vylezli na stojící nákladní vlak. Když se najednou začali hýbat, patnáctiletá žena dokázala seskočit a zachránit se bez úhony. Čtrnáctiletá dívka zůstala ve vlaku a jela s ním asi 70 kilometrů. Na úrovni Offenburg-Windschläg jel vlak z provozních důvodů trochu pomaleji, načež dívka vyskočila. Při tom utrpěla tržnou ránu na hlavě a odřeniny celého těla. Dokázala sama vytočit číslo tísňového volání. Dívku našli policisté a záchranáři ji odvezli do nemocnice. Po ambulantním ošetření ji rodiče vzali domů.

V této souvislosti spolková policie výslovně upozorňuje na nebezpečí, která v železničním provozu vznikají. Vstup do kolejí nebo dokonce lození po odstavených vlakových soupravách je zakázán a představuje nevhodné chování, které mnohdy skončí tragédií.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %