» Domů » Železnice » Dívky si hráli na nákladním vlaku, skončilo to zraněním

Dívky si hráli na nákladním vlaku, skončilo to zraněním

Karlsruhe: V úterý večer (20. července) dvě 14 a 15letá děvčata ohrozily své životy, když na nádraží Ettlingen-Stadt vylezli na nákladní vlak. Když vlak se dal do pohybu, jen 15letá dívka se mohla zachránit skokem z vlaku. Čtrnáctiletá dívka byla nucen jet vlakem až krátce před Offenburg.

Podle prvotních informací zůstaly dívky v oblasti nákladních kolejí a vylezli na stojící nákladní vlak. Když se najednou začali hýbat, patnáctiletá žena dokázala seskočit a zachránit se bez úhony. Čtrnáctiletá dívka zůstala ve vlaku a jela s ním asi 70 kilometrů. Na úrovni Offenburg-Windschläg jel vlak z provozních důvodů trochu pomaleji, načež dívka vyskočila. Při tom utrpěla tržnou ránu na hlavě a odřeniny celého těla. Dokázala sama vytočit číslo tísňového volání. Dívku našli policisté a záchranáři ji odvezli do nemocnice. Po ambulantním ošetření ji rodiče vzali domů.

V této souvislosti spolková policie výslovně upozorňuje na nebezpečí, která v železničním provozu vznikají. Vstup do kolejí nebo dokonce lození po odstavených vlakových soupravách je zakázán a představuje nevhodné chování, které mnohdy skončí tragédií.

Admin
Author: Admin


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes