» Domů » Městská doprava » Nehoda tramvaje s osobním autem zastavila dopravu v centru Brna

Nehoda tramvaje s osobním autem zastavila dopravu v centru Brna

Krátce po 9 hodině se stala nehoda tramvaje na lince 10 a osobního vozu značky Škoda Fabia na ulici Křenová, kdy řidička nedala přednost a odbočila před jedoucí tramvaj do zastávky od Hlavního nádraží. Výsledkem je téměř hodinové zdržení spojů MHD na linkách 8,9,10,31,33, které museli jezdit odklonem, nebo v části trasy a ve zbytku je nahradili náhradní autobusy.

Linka 8 jede od Hlavního nádraží do Komárova, linka 9 jede od Hlavního nádraží na Starou osadu a linka 10 jede z Malinovského náměstí přes Hlavní nádraží (1./2. kolej) odklonem na Nové sady. Trolejbusy linek 31 a 33 místo objížděli po komunikaci při odbavení cestujících mimo zastávku Křenová.

Řidička a spolucestující po příjezdu RZS byli prohlédnuty s negativním výsledkem, pouze šokem co se stalo. Škoda byla Policií ČR vyčíslena na přibližně 25 tisíc korun na osobním voze a tramvaji 2 tisíce korun. Krátce před 10 hodinou místo nehody bylo uvolněno hasiči, dispečinkem DPmB a  Polici ČR.  Řidič tramvaje, ani řidička osobního auta při dechové zkoušce na alkohol měli negativní výsledek testu.

Foto: René Rudzan

Admin
Author: Admin


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes