Ryanair

Ryanair nabídne 7 nových tras a 2 nová letadla v Londýně zimní plán 2023/24

Ryanair spustil svůj letový řád v zimě 2023/24 pro Londýn (Gatwick, Luton a Stansted) se 7 novými trasami do Belfastu (Severní Irsko), Basileje (Švýcarsko), Ouarzazate (Maroko), Poprad (Slovensko), Tirana (Albánie), Treviso (Itálie) a Vigo (Španělsko) a zvýšenou frekvenci na dalších Bratislava, Kolín a Faro. Na podporu tohoto 15% růstu londýnské dopravy Ryanair založí 2 nové letadla Boeing 737 na Stanstedu na zimu 2023/24, což zvýší celkovou flotilu společnosti Ryanair na 50.
Ryanair zima 2023/24 Londýnský letový plán:
  • 7 nových tras – Belfast, Basilej, Tatry, Ouarzazate, Tirana, Treviso a Vigo
  • 2 nové letadla Boeing 737 (celkem 50)
  • celkem 162 londýnských tras
  • Zvýšené frekvence na 30 trasách
  • Přes 1500 placených leteckých a profesionálních pracovních míst
  • Londýnská doprava roste na více než 27 milionů cestujících
Michael O’Leary v Londýně řekl Ryanair: „Ryanair s potěšením přidal tuto zimu 7 nových tras z Londýna do Belfastu, Basileje, Popradu, Ouarzazate, Tirana, Treviso & Vigo, stejně jako zvýšené frekvence na dalších 30 trasách zimního letového plánu. Na podporu tohoto rostoucího zimního plánu jsme ve Stanstedu přidali 2 nová letadla, díky čemuž se náš celkový londýnský vozový park rozšířil na 50 letadel (investice 5 miliard USD) a vytvořil tím jednu z největších základen v Británii.
Ryanair je britská letecká společnost č. 1 a zatímco nadále rosteme a poskytujeme nepřekonatelný výběr tras a nízké tarify našim zákazníkům 52m p.a. britským zákazníkům, NATS je zaneprázdněn psaním zpráv „whitewash“, aby zakryli jejich nevysvětlitelnou neschopnost, která vedla ke zrušení více než 2 000 letů (přes velké zpoždění více než 5 000 letů (900 000 cestujících) v po 28./út 29. srpna poslední.
Ryanair vyzývá ministra dopravy Marka Harpera a britskou vládu, aby naléhavě reformovali ATC a zaručili cestujícím ve Velké Británii, že nebudou trpět žádné další narušení v důsledku opakovaných selhání NATS, špatného řízení a neschopnosti. „
Foto Ryanair
redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Reklamy