Rekordní Automechanika Dubai 2023 začíná v pondělí

Automechanika Dubai, největší mezinárodní obchodní výstava pro automobilový trh s náhradními díly a průmysl služeb, se příští týden vrátí na významný 20. ročník.

Od 2. do 4. října se tato akce rozprostírá ve 14 sálech ve Světovém obchodním centru v Dubaji (DWTC) a představí rozmanitou škálu inovativních produktů, služeb a technologií před mezinárodním publikem.

Automechanika 2023, kterou pořádá Messe Frankfurt, přivítá 1 912 vystavovatelů z 61 zemí a představí 20 oficiálních pavilonů zemí, přičemž se očekává, že počet návštěvníků přesáhne 45 000. Událost pro rok 2023, která je předním síťovým centrem pro komunitu autoservisu na Blízkém východě, naváže na úspěch loňského ročníku, kde profesionálové a generální ředitelé C-suite tvořili 32 procent návštěvníků výstavy.

Udržitelnost a efektivita budou na prvním místě ve vyhrazené zóně Innovation4Mobility, která bude zkoumat vozidla na alternativní paliva, technologie řízení, digitalizaci, konektivitu a inteligentní infrastrukturu. Zahajovací zasedání pronese Ing. Moza Alnuaimi, ředitel – Productivity & Demand, Ministerstvo energetiky a infrastruktury Spojených arabských emirátů, a v den zahájení poskytne přehled o vizi SAE o budoucí mobilitě.

Mahmut Gazi Bilikozen, ředitel portfolia pořadatelské společnosti Automechanika Dubai Messe Frankfurt Middle East, řekl: „Poslední dvě desetiletí jsme byli svědky fenomenálního růstu v odvětví automobilového trhu s náhradními díly a samotný automobilový trh na Blízkém východě má do roku 2025 dosáhnout 704 miliard USD. Automechanika nabízí unikátní platforma pro rozšiřování sítí v rámci regionu a slouží jako katalyzátor pro novou spolupráci, partnerství a expanzi na trh.

„Loni Automechanika Dubai zaznamenala historicky největší návštěvnost, přičemž předpovědi pro letošní rok se ještě zvýší. Návštěvníci se mohou těšit na několik nových přírůstků k výstavě, včetně Innovation4Mobility a Lubricants Technology Conference, které oba podtrhují naše zaměření na udržitelnost pro rok 2023.“

Dne 2. října se také koná konference technologie maziv, která se nachází na PitStop 3 v aréně Trade Center, a je věnována zkoumání toho, jak může trh s přísadami do maziv splnit své environmentální cíle, což je otázka obzvláště důležitá, protože rok 2023 byl vyhlášen „rokem“ udržitelnosti“ ve Spojených arabských emirátech.

Druhý den bude jedním z vrcholů The Automechanika Dubai Awards, nyní ve třetím vydání. Ocenění oslavuje dokonalost a inovace v automobilovém průmyslu a uděluje je porota vysoce respektovaných regionálních a mezinárodních porotců, kteří vybrali 30 finalistů letošního ročníku. V letošním roce výrazně vzrostl zájem o sekci „Ženy v automobilovém průmyslu“ a mezi nové kategorie ocenění patří „Digitalizační projekt roku“, „Digitální produkt roku“, „Start-up roku“ a velmi očekávaný speciál. ocenění uznání.

Třetí den se bude konat populární konference AfriConnections Automechanika Dubai. Platforma byla navržena tak, aby propojila africké nákupčí s globálními dodavateli, kde v době stagnujících prodejních trhů a rostoucích právních předpisů na nasycených trzích je subsaharský region pro globální automobilový průmysl stále atraktivnější. Zahajovací zasedání bude diskutovat o budoucích příležitostech v rozvíjejícím se africkém autopříslušenství.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “Rekordní Automechanika Dubai 2023 začíná v pondělí

  1. Rekordní Automechanika Dubai 2023 začíná v pondělí – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 28/09/2023 at 21:16

    […] Continue reading Rekordní Automechanika Dubai 2023 začíná v pondělí at Transport Minutes. […]

Comments are closed.

%d