» Domů » Letecká doprava » Qatar Airways létají do Düsseldorfu, své čtvrté německé destinaci

Qatar Airways létají do Düsseldorfu, své čtvrté německé destinaci

Qatar Airways přistály v německém Düsseldorfu, což je poslední a čtvrtá německá městská destinace. Inaugurační let z mezinárodního letiště Hamad v Dauhá (DOH) na mezinárodní letiště Düsseldorf (DUS) se uskutečnil 15. listopadu 2022. Let QF 085, provozovaný letadlem Boeing B787 letecké společnosti, byl při příletu přivítán salvou z vodního děla.  Nový denní přímý spoj do Düsseldorfu bude provozován denně B787 a nabídne 22 míst v business třídě a 232 míst v ekonomické třídě.

„Jsme potěšeni, že můžeme spustit přímé lety do Düsseldorfu, rozšířit naše služby v Německu a označit náš vstup do Porúří – právě včas na mistrovství světa ve fotbale FIFA Qatar 2022™. S touto novou službou si němečtí cestující budou moci užívat každodenní lety z nového místa, ale zákazníci v blízkých zemích Belgie a Nizozemska budou mít také přístup do více než 150 destinací v Africe, Asii a na Středním východě,“ uvedla skupina Qatar Airways. Generální ředitel Akbar Al Baker uvedl v prohlášení .

Linka Dauhá – Düsseldorf bude provozována podle následujícího jízdního řádu

QR085, Dauhá (DOH) – Düsseldorf (DUS), odjezd 08:00 místního času, příjezd 12:45 místního času
QR086, Düsseldorf (DUS) – Dauhá (DOH), odjezd 15:25 místního času, příjezd 23:20 místního času
Kromě Düsseldorfu Qatar Airways v současné době nabízí také lety do Mnichova, Frankfurtu a Berlína.

Foto Qatar Airways

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes