Porter Airlines zahajují své první lety mezi Toronto Pearson International Airport (YYZ) a Edmonton International Airport (YEG). Edmonton je první destinací v Albertě, která byla přidána do sítě letecké společnosti. (CNW Group/Porter Airlines Inc.)

Porter Airlines zahajují své první lety mezi Toronto Pearson International Airport (YYZ) a Edmonton International Airport (YEG). Edmonton je první destinací v Albertě, která byla přidána do sítě letecké společnosti. (CNW Group/Porter Airlines Inc.)

Společnost Porter Airlines zahajuje své první lety mezi mezinárodním letištěm Toronto Pearson (YYZ) a mezinárodním letištěm Edmonton (YEG). Edmonton je první destinací v Albertě, která byla přidána do sítě letecké společnosti.

Reklamy

Lety jsou provozovány novými tryskovými letadly Embraer E195-E2 společnosti Porter. Konfigurace se 132 sedadly, (dvě na dvě), poskytuje každému cestujícímu více prostoru díky absenci prostředního sedadla.

Porterův velkorysý zážitek pro cestující, který zahrnuje bezplatné pivo a víno podávané ve skutečném skle, prémiové občerstvení zdarma a bezplatné Wi-Fi, bude k dispozici všem cestujícím. Lety mezi Torontem a Edmontonem mají k dispozici také čerstvá, zdravá jídla a koktejly, a to buď jako součást all-inclusive tarifu PorterReserve, nebo k nákupu à la carte s PorterClassic.

„ Trasa Toronto – Edmonton je pro nás příležitostí představit Edmontonské komunitě Porterovy zkušenosti s cestováním v ekonomické oblasti,“ řekl Kevin Jackson, výkonný viceprezident a obchodní ředitel Porter Airlines. “To, co Porter nabízí, nás odlišuje od ostatních leteckých společností v Severní Americe tím, že s cestujícími v ekonomické třídě zachází s takovou úrovní respektu a služeb, jakou nikde jinde nenajdou.”

“Jsme hrdí na to, že můžeme přivítat našeho nejnovějšího leteckého partnera, Porter Airlines, v regionu Edmonton. Jejich rostoucí síť destinací a jejich přístup k inovaci zážitku z letu pro cestující je odrazem jejich trvalého závazku vůči cestovnímu průmyslu. Porterův jedinečný a na míru šité nabídky služeb poskytnou cestujícím pohodlnou a moderní cestu a jsme hrdí na to, že můžeme být součástí jejich startu do regionu a těšíme se na silné partnerství,“ říká Myron Keehn, prezident a CEO, Edmonton International Airport (YEG ).

Služba na trase Toronto Pearson-Edmonton začíná jedním denním přímým zpátečním letem, který se do 1. května zvýší na tři denní lety .

Edmonton je nejnovějším přírůstkem do Porterovy sítě E195-E2, přičemž OttawaMontreal a Vancouver začaly začátkem tohoto měsíce. Lety do Calgary a Halifaxu také začne později v tomto měsíci. Více informací včetně letových řádů naleznete na www.flyporter.com

O Porterovi

Od roku 2006 Porter Airlines povyšují zážitek z ekonomického cestování letadlem pro každého cestujícího a poskytují skutečnou pohostinnost se stylem, péčí a šarmem. Porterova flotila letadel Embraer E195-E2 a De Havilland Dash 8-400 slouží severoamerické síti z východní Kanady . Porter se sídlem v Torontu je oficiální 4hvězdičkovou leteckou společností® ve světovém hodnocení hvězdičkami leteckých společností. Navštivte www.flyporter.com nebo sledujte @porterairlines na Instagramu, Facebooku a Twitteru.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading