BMW i4 M50 xDrive (CNW Group/BMW Group Canada)

BMW i4 M50 xDrive (CNW Group/BMW Group Canada)

Asociace automobilových novinářů Kanady ( AJAC) vyhlásila BMW i4 kanadským autem roku 2023. Poté, co automobiloví novináři z celé Kanady označili plně elektrický sedan za nejlepší prémiový elektromobil v Kanadě pro rok 2023, stal se finalistou kýžené pozice a dnes se stal prvním elektromobilem, který kdy získal nejvyšší ocenění AJAC.

Reklamy

BMW i4 spojuje funkčnost a prostor designu Gran coupé s okamžitým přísunem výkonu nejnovější páté generace BMW eDrive. Špičková jízdní dynamika a komfort na dlouhé vzdálenosti, elegantní design, nekompromisní zpracování, špičkové uživatelské rozhraní vozidla a pokročilé technologie infotainmentu a asistenčních technologií, to vše dohromady vytváří BMW s nulovými emisemi hodné přezdívky Ultimate Driving Experience.

„V průběhu roku 2022 bylo každé šesté zakoupené vozidlo BMW elektrické,“ uvedl David George, prezident a generální ředitel BMW Group Canada. “BMW i4 bylo obzvláště dobře přijato. Jeho kombinace jízdních výkonů, moderní estetiky a vytříbeného luxusu je přesně to, na co spotřebitelé se zájmem o elektrická vozidla čekali. Je nám ctí, že kanadští automobiloví novináři vnímají toto výjimečné vozidlo stejně silně,” jako my.”

Stále je co zlepšovat myslí si BMW

Kanadě je BMW i4 k dispozici ve třech variantách – BMW i4 eDrive35, i4 eDrive40 a i4 M50 xDrive – a jeho základní doporučená cena je 54 990 USD. Oba modely i4 eDrive35 a i4 eDrive40 mají rovněž nárok na kanadské federální pobídky až do výše 5 000 USD. V závislosti na zvolené variantě a typu výbavy nabízí i4 dojezd na čistě elektrický pohon až 484 km.

Udržitelnost byla nedílnou součástí vývoje nového BMW i4, od získávání materiálů přes výrobu samotného i4 až po recyklaci jeho součástí v budoucnu. Každý krok hodnotového řetězce byl pečlivě zvážen, aby se uhlíková stopa i4 snížila na absolutně nejnižší možnou úroveň. Inovace jsou historií naší budoucnosti. A BMW neplánuje cílovou pásku. Protože když inovace nejsou jen o autě, vždy je co objevovat dodává generální ředitel společnosti David George.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

1 thought on “Plně elektrické BMW i4 vyhrává Auto roku 2023 Kanadské asociace automobilových novinářů v Kanadě – první plně elektrický model, který získal titul

Comments are closed.

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading