Autor © Boeing

Philippine Airlines (PAL) zahájí přímé lety mezi Manilou a Seattlem od 2. října 2024 PAL je prvním dopravcem, který spojil Filipíny a severozápadní oblast USA s přímými lety, které pomohou stimulovat obchodní a volnočasové cestování obyvatel USA na Filipíny. V roce 2023 navštívilo Filipíny přes 900 000 Američanů, což činí USA druhým největším zdrojem turistů v zemi.
Filipínský vlajkový dopravce bude sloužit také rostoucímu počtu Filipínců navštěvujících rodinu a přátele ve Washingtonu a Oregonu, které jsou domovem více než 240 000 filipínských Američan
Filipínský dopravce nasadí letadla Boeing 777-300ER, aby poskytoval spojení v Seattlu.
Letový řád – od 2.10.2024 – středa, pátek, neděle
  • PR124 Manila 22:40 – Seattle 19:15
  • PR125 Seattle 23:40 – Manila 04:45
Autor © Boeing

„Philippine Airlines s radostí říkají: „Mabuhay, Seattle! „Jsme hrdí, že můžeme přivítat Seattle v naší rostoucí síti amerických tras,“ řekl prezident PAL a vedoucí operační ředitel kapitán Stanley K. Ng. „Naše lety Manila-Seattle-Manila nám dávají cennou příležitost propagovat naši krásnou ostrovní zemi jako prosperující turistickou a obchodní destinaci pro americké cestující. Těšíme se také na to, že budeme sloužit Filipíncům, kteří doufají, že se znovu sejdou s členy rodiny nebo zažijí nová cestovatelská dobrodružství v pulzujícím americkém westernu.”

Reklamy
Filipínský tajemník dopravy Jaime J. Bautista řekl: „Gratulujeme Philippine Airlines k jejich nejnovějšímu rozšíření amerických tras se zahájením přímého spojení do Seattlu. Růst letecké osobní dopravy po pandemii vyžaduje odpovídající vylepšení letištních zařízení a provozu. Tato nová služba PAL – která se shoduje s očekávaným vylepšením mezinárodního letiště Ninoy Aquino v Manile jejím novým provozovatelem – pomůže posílit cestování a cestovní ruch mezi Filipínami a Spojenými státy. ”
„Stát Washington je domovem čtvrtého největšího filipínského obyvatelstva v zemi. Filipínci již více než 100 let přispívají k umění, podnikání a politickému vedení regionu,“ řekl komisař Port of Seattle Toshiko Hasegawa. „Přímé spojení do Manily je dlouho jednou z našich nejčastěji žádaných tras a jsme nadšeni, že tento nový let bude sloužit nejen filipínské komunitě Puget Sound, ale i každému, kdo má zájem prozkoumat bohatou historii, krásu a pohostinnost Filipín. ”
redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading