Charles Duncan, nový prezident společnosti Norse Atlantic

Charles Duncan, nový prezident společnosti Norse Atlantic

Společnost Norse Atlantic Airways oznámila,jmenování prezidentem společnosti Charles Duncan. Charles přináší do Norse Atlantic více než 25 let zkušeností v tomto odvětví, kdy předtím zastával vedoucí pozice ve společnostech Westjet, Swoop, United Airlines a Continental Airlines. 

Reklamy

Tato nově vytvořená role se zaměří na klíčové oblasti podnikání včetně obchodu, provozu, sítí a lidí.

„Jsem velmi potěšen, že mohu přivítat Charlese Duncana v Norse Atlantic Airways. Jeho rozsáhlé zkušenosti v oboru dále posílí vrcholové vedení společnosti, protože budeme pokračovat v navyšování plánu na léto 2023 a těšíme se na zimu 2023 a dále. Těším se na úzkou spolupráci s Charlesem, protože se do konce roku budeme nadále zaměřovat na ziskovost tím, že budeme pokračovat v budování robustní sítě a organizační struktury,“ řekl Bjorn Tore Larsen, generální ředitel Norse Atlantic Airways.

„Norse Atlantic Airways je na dobré cestě stát se první úspěšnou nízkonákladovou leteckou společností na dlouhé vzdálenosti a jsem velmi rád, že se mohu připojit v této důležité fázi růstu společnosti. Cesta k dosažení plného potenciálu obchodního modelu Norse Atlantic je v plném proudu a já se těším, že budu součástí této dynamické a agilní společnosti,“ řekl Charles Duncan, prezident Norse Atlantic Airways.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading