Zleva doprava: Bas Gerressen (SVP KLM Benelux, Nizozemský Karibik a Surinam), François Sénémaud (francouzský velvyslanec v Belgii), Marjan Rintel (CEO KLM) a Pieter Jan Kleiweg de Zwaan (stálý zástupce Nizozemska při EU)

Zleva doprava: Bas Gerressen (SVP KLM Benelux, Nizozemský Karibik a Surinam), François Sénémaud (francouzský velvyslanec v Belgii), Marjan Rintel (CEO KLM) a Pieter Jan Kleiweg de Zwaan (stálý zástupce Nizozemska při EU)

Generální ředitel KLM Marjan Rintel ve čtvrtek spolu se stálým zástupcem Nizozemska při EU Pieterem Janem Kleiwegem de Zwaanem a francouzským velvyslancem v Belgii Francoisem Sénémaudem otevřeli plně zrekonstruovaný terminál Air&Rail společností Air France a KLM. Salonek se nachází na vlakovém nádraží Brussels-Midi/Zuid a nabízí nové prostory v elegantní atmosféře. Air France a KLM pokračují v investicích do své nabídky Air&Rail mezi Belgií, Francií a Nizozemskem, protože od zavedení služby v březnu 2001 nabídly více než 4 500 000 míst v 93 000 vysokorychlostních vlacích.

Reklamy

Již více než 20 let poskytují Air France a KLM svým zákazníkům do a z Belgie plně integrovanou službu, která jim umožňuje kombinovat vlakovou a leteckou dopravu v rámci jedné rezervace. S nabídkou Air&Rail mají zákazníci jednu jedinou rezervaci na celou cestu a garantované místo na nejbližším dostupném letu nebo vlaku, pokud je jejich let nebo vlak zpožděn. Vyhrazené týmy pomáhají zákazníkům na stanicích. 

Členové Flying Blue, věrnostního programu Air France a KLM, využívají všech výhod spojených s jejich statusem, včetně sbírání mil, přednostního přístupu k odbavovacím přepážkám díky službě SkyPriority, přístupu do Eurostar Lounge v Bruselu-Midi. Vlakové nádraží /Zuid, další povolená zavazadla a volný přístup k místům na palubě jejich letu. Zákazníci Air France s přestupem v Paříži-Charles de Gaulle také těží z průběžného odbavení jejich zavazadel z vlakového nádraží Brusel-Midi/Zuid do cílové destinace. Zákazníci KLM těží z výhod SkyPriority na amsterdamském letišti Schiphol, které jim dává přednost při odbavení, nástupu na palubu a manipulaci se zavazadly, stejně jako přednostní pruhy z hlediska bezpečnosti a přistěhovalectví. 

Od roku 2022 se zákazníci KLM, kteří přestupují na letišti Schiphol v Amsterdamu, mohou odbavit online 30 hodin před odletem na celou svou cestu, včetně cestování vlakem Eurostar. Jedná se o úsporu času s časem posledního odbavení až 30 minut před odletem. Zákazníci Air France cestují 1. třídou na palubě TGV INOUI. Zákazníci KLM cestující v Business Class cestují v Premium ve vlacích Eurostar. 

Letos v létě přibude 7. denní vysokorychlostní spojení mezi vlakovým nádražím Brusel-Midi/Zuid a letištěm Paříž-Charles de Gaulle.  

Kombinované letenky Air&Rail lze zakoupit na www.airfrance.be, www.klm.be, u pokladny na vlakovém nádraží Brussels-Midi/Zuid nebo v jakékoli cestovní kanceláři. Air&Rail Terminál je otevřen denně od 5:30 do 18:30. 

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading