» Domů » Městská doprava » Nové a první plynové MANy v Rakousku

Nové a první plynové MANy v Rakousku

Pomalu ale jistě roste ze země stále více vozidel z poslední generace nízkopodlažních autobusů MAN. Po POSTBUSU a LINZ AG LINIEN nyní obdržely tato vozidla i Wiener Lienen z Vídně. Přesto 20. listopadu měl svoji premiéru ve Vídeňském Novém Městě (Wiener Neustadt). Protože tito hbití a draví nový a krásní nováčci z dílny MANu poslední generace jsou prvními vozidly na plyn v Rakousku.
Premiérová jízda, vozu čísla 9, který byl provozován na lince 909 mezi Winzendorfem a Bad Erlachem (Klingfurth) měl velké množství fanoušků, kteří tento skvost obdivovali. Podél trati vzniklo několik záběrů zbrusu nové generace městských autobusů ve městě Wiener Neustadt. Wiener Linien očekává snížení nákladů na provoz o 15% novými vozy a to právě vozy na plyn.
V tuto chvíli přejeme WNSKS a samozřejmě také všem cestujícím šťastnou a bezpečnou cestu s novými autobusy. Ty zcela jistě přilákají veliké množství fandů do autobusů z okolních zemí, kde tyto krasavce by také jistě rádi viděli, třeba v Česku a na Slovensku.

Foto: Busfotos Austria

Admin
Author: Admin


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes