Společnost Norse Atlantic Airways zahájila prodej letenek na lety mezi Paříží a New Yorkem na  www.flynorse.com. Zákazníci budou moci využít výhodné ceny letenek a užít si kvalitní služby na palubě moderních letadel Boeing 787 Dreamliner. Denní přímý provoz bude zahájen 26. března 2023. 

Letenky začínají od 219 EUR za jednu cestu, včetně všech příslušných daní. První let s odletem z pařížského letiště Charlese De Gaulla do New Yorku JFK se uskuteční 26. března 2023. Norse Atlantic nabídne denní spojení mezi oběma městy.

Denní linka bude odlétat z Paříže v 19:45 a do New Yorku přiletí ve 22:00 místního času. Návrat odlétá z New Yorku v 00:30 a přistává v Paříži ve 14:05 místního času.

„Jsme velmi potěšeni, že můžeme oznámit naši novou trasu spojující Paříž a New York JFK. Norse Atlantic Airways nyní obsluhuje čtyři klíčové evropské destinace z New Yorku a Paříž se připojila k Londýnu, Berlínu a Oslu. Zavedení cenově dostupných letů z bodu do bodu společnosti Norse Atlantic Airways mezi Francií a Spojenými státy prospěje místnímu cestovnímu ruchu i podnikům. Nejen, že přímo investujeme v zemích, kde působíme, zaměstnáváním místních zaměstnanců, ale také podporujeme vytváření pracovních míst v širším odvětví cestovního ruchu a služeb,“ řekl Bjorn Tore Larsen, generální ředitel Norse Atlantic Airways.

Norse Atlantic nabízí dvě varianty kabin, Economy a Premium. Cestující si mohou vybrat z jednoduché řady tarifů Light, Classic a Plus, které odrážejí způsob, jakým chtějí cestovat, a které možnosti jsou pro ně důležité. Lehké tarify představují hodnotovou variantu společnosti Norse, zatímco tarify Plus zahrnují maximální povolený počet zavazadel, dvě nabídky stravy, lepší zážitek z letiště a na palubě a zvýšenou flexibilitu letenek. 

Velká a prostorná kabina Boeingu 787 Dreamliner nabízí cestujícím uvolněné a pohodlné cestování v každém sedadle, včetně osobního špičkového zážitku ze zábavy. Naše kabina Premium nabízí špičkovou 43” rozteč sedadel a 12” naklonění, což umožňuje cestujícím dorazit do cíle svěží a připraveni prozkoumat svůj cíl.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

By redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém