Norse Atlantic Airways slaví inaugurační přímý let mezi Oslem a Bangkokem

Společnost Norse Atlantic Airways úspěšně zahájilo svůj inaugurační přímý let mezi norským Oslem a thajským Bangkokem, které se uskutečnilo ve čtvrtek 2. listopadu 2023. Norse Atlantic se stává jedinou leteckou společností, která nabízí nonstop trasu mezi těmito dvěma pulzujícími a kulturně bohatými destinacemi.

foto Norse Atlantic Airways

Nová trasa Norse Atlantic Oslo – Bangkok poskytuje zákazníkům výběr cenově dostupné možnosti cestování, aby zažili zázraky Thajska, od jeho úžasných pláží a bujné džungle, až po jeho bohatou historii a živou kulturu.

“Dnešní den představuje významnou příležitost pro Norse Atlantic Airways a pro Norsko i Thajsko. Jsme hrdí na to, že jsme jedinou leteckou společností, která nabízí toto přímé spojení, díky kterému je cestování pohodlnější a dostupnější pro lidi z obou národů. Naším cílem je dále posilovat vazby.” Podporovat kulturní výměnu mezi těmito dvěma neuvěřitelnými destinacemi,“ řekl Bjørn Tore Larsen, generální ředitel a zakladatel společnosti Norse Atlantic Airways.

Ceremoniálu byli přítomni také velvyslankyně Thajska v Norsku, JE Vimolbajra Ruksakiati a zástupkyně ředitele letiště paní Dorothy-Anne Billett. 

“Dnešek je určitě milníkem úspěchu. Rád bych vyjádřil své hluboké uznání společnosti Norse Atlantic Airways za jejich pozitivní příspěvek k dalšímu posilování našich bilaterálních vztahů. Tento historický inaugurační let představuje klíčový krok ke sblížení našich dvou národů prostřednictvím propagace cestovního ruchu,“ uvedl velvyslanec.

Přímé lety společnosti North Atlantic Airways mezi Oslem a Bangkokem budou provozovány až třikrát týdně, což cestujícím nabídne bezproblémové a pohodlné cestování.

O Norse Atlantic

foto Norse Atlantic Airways

Společnost Norse Atlantic provozuje výhradně letadla Boeing 787 Dreamliner. Kabina nabízí cestujícím uvolněné a pohodlné cestování s každým sedadlem, včetně osobního špičkového zážitku ze zábavy. Naše kabina Premium nabízí špičkovou 43” rozteč sedadel a 12” naklonění, což umožňuje cestujícím dorazit do cíle svěží a připraveni prozkoumat svůj cíl.

Norse Atlantic nabízí dvě varianty kabin, Economy a Premium. Cestující si mohou vybrat z jednoduché řady tarifů Light, Classic a Flextra, které odrážejí způsob, jakým chtějí cestovat, a které možnosti jsou pro ně důležité. Levné tarify představují hodnotnou variantu společnosti Norse, zatímco tarify Flextra zahrnují maximální povolený počet zavazadel, dvě stravovací služby, lepší zážitek z letiště a na palubě a zvýšenou flexibilitu letenek.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “Norse Atlantic Airways slaví inaugurační přímý let mezi Oslem a Bangkokem

  1. Norse Atlantic Airways slaví inaugurační přímý let mezi Oslem a Bangkokem – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 05/11/2023 at 18:14

    […] Continue reading Norse Atlantic Airways slaví inaugurační přímý let mezi Oslem a Bangkokem at … […]

Comments are closed.

%d