08/05/2021

Noční vlaková síť ÖBB stále roste!

Stránka navštívena: 220
0 0
2 min read
Stránka navštívena: 221
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 7 Sekund
Klimaticky přátelsky a pohodlně přes noc v evropských metropolích – Österreichische Bundesbahnen (ÖBB) to umožňují a oživí bývalou síť nočních vlaků. S novým spojením Nightjet, počínaje prosincem 2020, pojedeme denně z Vídně a Innsbrucku do Amsterdamu. Nightjet z Vídně do Bruselu bude jezdit třikrát týdně po celý rok a dorazí dříve do Bruselu, než v současné době. Evropská noční vlaková síť by měla růst ještě dál, takže ÖBB už spolu s partnery pracuje na nových destinacích. V dalších fázích se začne rozšiřovat ze Švýcarska a Německa do okolních zemí.
′′ Náš Nightjet bude v budoucnu každý den na cestě do nizozemského hlavního města a bezpečně a šetrně k životnímu prostředí přiveze naše cestující na místo určení. Souběžně kontrolujeme různé destinace, které lze v Evropě dosáhnout letem středního doletu. Můj cíl je stále jasný: chci znovu vidět rozšířenou síť vlaků v Evropě do roku 2028-z Berlína do Paříže, ze Stockholmu do Říma – říká generální ředitel ÖBB Andreas Matthe”.
Nové vlaky pro ještě větší pohodlí
13 nové souprav Nightjet s větším komfortem a novým designem jsou aktuálně ve výrobě a budou v provozu od konce roku 2022 Některé vozy a soupravy ze stávajícího vozového parku Nightjet jsou modernizovány. Modernizované vozy Nightjet poskytnou větší komfort zejména rodinám a cestujícím se sníženou pohyblivostí. Všechny obnovené vozy budou vybaveny přístupným prostorem a v budoucnu bude možná přeprava kol.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Napsat komentář