» Domů » Silniční doprava » Nebezpečný hazard řidiče Dáme Jídlo mohl skončit tragédií

Nebezpečný hazard řidiče Dáme Jídlo mohl skončit tragédií

Během dne jeden z řidičů tramvaje z Prahy ukázal, jak to nemá být a doslovně ukázal i doslovný hazard s lidskými životy, tak to definovali zástupci dopravní Policie, když si prohlédnuli pořízenou fotku z kamery. V místě, kde je povolená rychlost 30km/ hod. jel přibližně 50 km/hod. objížděl v proti směru tramvaj a protijedoucí tramvaj tak ohrozil, ale i chodce na přechodu pro chodce. Kdyby řidič tramvaje nejel pomaleji, díky křižovatce a kolejovému křížení tratí, tak by došlo k obrovské tragédii, která by mohla skončit více než zle nejenom pro cestující v tramvajích, ale i pro chodce na přechodu pro chodce a okolo jdoucí chodce.

Policie ČR, tak prosí autora videa z kamery v tramvaji, aby se ji co nejdříve ozval a poskytnul co nejvíce informací o tomto hazardérovi na silnicích, který porušil snad vše co mohl. Pokud by se mu podařilo prokázat spáchaný trestný čin obecného ohrožení, a jízdu rychlostí vyšší než je povolena, mohl by přijít o řidičské oprávnění a ještě až 3 roky vězení navíc k tomu, jako extra vánoční dárek.

Foto: Šimon

Admin
Author: Admin


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes