• 06/07/2022 06:22

Na odpočivadle ve Francii pobodali a zavraždili Rumunského řidiče kamionu

ilustrační foto kamion ve Frýdlantu - Liberecká Drbna
Stránka navštívena: 10883
1 0
Doba čtení příspěvku:57 Sekund

Mrtvé tělo 39-letého kamionisty našli v neděli (16.5.) nad ránem na odpočívadle na dálnici A28 ve francouzském regionu Somme. Profesionální řidič měl bodnou ránu v oblasti srdce a zad. Jeho zranění byla natolik vážné, že ho přivolaní záchranáři už nedokázali zachránit.

Řidič vezl zboží z Anglie a směřoval do Španělska. Cestovala s ním i jeho manželka, která je stejně jako on profesionální řidičkou. Právě ona přivolala pomoc. Podle prvotních informací z vyšetřování slyšel řidič hluk, který chtěl identifikovat. Vyšel z kabiny svého vozu, ale po chvíli se do ní vrátil už s těžkými zraněními, které mu nejméně dvěma bodnými ranami způsobil útočník. Nepotvrzené informace hovoří o tom, že útočník byl součástí organizované skupiny zlodějů, která se snažila dostat do návěsu jeho vozidla.

Jde o tragický příklad toho, jaká nebezpečná dokáže být práce profesionálních řidičů a jak nedostatečně jsou během parkování na odpočívadlech chráněni. Ve spojitosti s incidentem se na sociálních sítích zmiňuje i to, že se zoufalá manželka snažila přivolat pomoc, ale řidiči v okolo stojících vozidlech na její křik a prosby o pomoc nereagovali. Na pomoc jí měl přijít až řidiči nedaleko parkující dodávky.

Zdroj: Le Figaro

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
50 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
50 %
Surprise
Surprise
0 %