• 07/07/2022 03:50

Na nádraží Zug mladík vytáhnul nůž na dva důchodce

ByAdmin

Srp 5, 2021 , ,
Stránka navštívena: 1023
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 0 Sekund

Po slovním sporu vytáhl třináctiletý mladík nůž, který měl u sebe, a namířil ho na dva starší občany. Mladíky zastavili Policisté a o několik minut později zatkli. Nikdo se nezranil.

K incidentu došlo v pondělí 2. srpna 2021, krátce před 16:15, na vlakovém nádraží Zug ve Švýcarsku. V podchodu tam starší manželský pár upozornil dva mladíky, kteří jeli podchodem ne e-koloběžkách, na současný zákaz řízení. V důsledku toho došlo ke krátkému slovnímu sporu, načež jeden z mladíků vytáhl nůž a namířil jej proti důchodcům.

Poté, co se dva mladí lidé utekli z místa činu, senioři zalarmovali policii. Díky přesnému popisu a okamžitě zahájenému pátrání byli dva podezřelí zastaveni a zkontrolováni na Baarově nádraží o několik minut později. Byli převezeni na nejbližší policejní služebnu k dalšímu objasnění.

Jeden ze dvou zúčastněných mladíků, třináctiletý chlapec, se při výslechu přiznal, že vytáhl nůž a ukázal ho. Po policejním výslechu byl předán své matce. Obviněný se musí za své činy zodpovídat před odpovědným zástupcem mládeže a sociální službou. Oba důchodci museli vyhledat psychologickou pomoc v důsledku svých nemocí a psychickému stavu po tomto incidentu. Mladíkům hrozí do plnoletosti výchovný ústav a rodičům více, než tučná pokuta konstatuje policejní mluvčí.

foto ilustrační, Profimedia

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %