Mitsubishi Corporation investuje do švédských biopaliv

Swedish Biofuels Logo

Společnost Swedish Biofuels AB oznámila investici společnosti Mitsubishi Corporation do společného urychlení komerčního nasazení čistých obnovitelných paliv za použití pokročilé technologie ATJ (Alkohol to Jet) společnosti Swedish Biofuels.

Reklamy

Technologie vyrábí plně formulované udržitelné letecké palivo (FFSAF) z různých biogenních surovin. Švédská biopaliva FFSAF se liší od ostatních SAF, protože se nejedná o směs, ale o skutečné letecké palivo připravené k použití. FFSAF byl úspěšně testován výrobci motorů v rámci programů US DARPA, US FAA a švédského FMV.

Švédská biopaliva nyní vede s první pokročilou technologií ATJ na světě, jejímž cílem je úplné nahrazení fosilních tryskových paliv FFSAF.

Swedish Biofuels MD, Dr. Angelica Hull , uvedla, že společnost je poctěna investičním rozhodnutím společnosti Mitsubishi Corporation, které poskytuje švédským biopalivům výjimečné strategické partnerství, včetně přístupu ke vstupním surovinám, podpory prodeje, marketingu a komerčních operací. Díky tomuto partnerství společnost očekává, že urychlí nasazení své pokročilé technologie ATJ na domácím trhu i mimo něj.

O společnosti Mitsubishi Corporation

Mitsubishi Corporation je globální integrovaná obchodní společnost, která vyvíjí a provozuje podniky prakticky ve všech průmyslových odvětvích, včetně zemního plynu, průmyslových materiálů, ropných a chemických řešení, nerostných surovin, průmyslové infrastruktury, automobilového průmyslu a mobility, potravinářského průmyslu, spotřebního průmyslu, energetických řešení a rozvoje měst.

O švédských biopalivech

Swedish Biofuels je společnost se sídlem ve Stockholmu, která přispívá k celosvětové bezpečnosti tím, že nabízí inovativní, nejmodernější technologii pro výrobu ekologických, udržitelných a vysoce kvalitních produktů splňujících regulační mandáty a cíle.

Společnost Swedish Biofuels je vynálezcem původní technologie ATJ, patentované v roce 2004. Dnes společnost poskytuje řešení na míru pro svou pokročilou technologii ATJ, která se zaměřuje na maximální výtěžnost palivových produktů pro letectví a pozemní dopravu.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

One Reply to “Mitsubishi Corporation investuje do švédských biopaliv”

Comments are closed.