» Domů » Letecká doprava » Martina Knuchela je novým vedoucím palubního personálu Swiss

Martina Knuchela je novým vedoucím palubního personálu Swiss

Novým vedoucím palubního personálu společnosti SWISS byl jmenován Martin Knuchel. Knuchel, který v současné době působí jako vedoucí krizového, nouzového a obchodního řízení ve společnosti Lufthansa Group Airlines, se svých nových povinností ujme 1. července 2023.

Společnost Swiss International Air Lines (SWISS) jmenovala Martina Knuchela novým vedoucím palubního personálu. Své nové povinnosti se ujme 1. července 2023. Ve své nové funkci bude mít Knuchel na starosti přibližně 3 600 členů palubních průvodčích SWISS, což je největší personální skupina ve společnosti, spolu se svým týmem Cabin Crew Management. Bude přímo podřízen generálnímu řediteli Dieteru Vranckxovi.

Martin Knuchel, kterému je 57 let, v současnosti působí jako vedoucí krizového, nouzového a obchodního řízení ve společnosti Lufthansa Group Airlines. Předtím zastával různé pozice, včetně funkcí řízení kabiny, ve SWISS i Swissair. Svou dlouhou leteckou kariéru zahájil v roce 1995, kdy nastoupil do společnosti Swissair jako palubní průvodčí. A pravidelně létá dodnes jako ŠVÝCARSKÝ maître de Cabe.

„Vedení našeho sboru palubních průvodčích je zásadní funkcí v rámci naší SWISS organizace,“ říká generální ředitel Dieter Vranckx. „Martin Knuchel je se svými dlouholetými a rozsáhlými zkušenostmi jak v řízení kabin, tak v dalších oblastech naší společnosti ideálním kandidátem na tuto náročnou pozici. Klíčová jednání o nové kolektivní pracovní smlouvě a tisíci nových palubních průvodčích, které jen letos přijímáme, jsou jen dvě z hlavních témat současné agendy. A přeji Martinu Knuchelovi hodně úspěchů a spokojenosti v jeho nové funkci.“

Martin Knuchel vystřídá Reta Schmida, který se po sedmi letech ve funkci rozhodl přijmout novou profesionální výzvu. „Rád bych také využil této příležitosti, abych poděkoval Reto Schmidovi za veškerou jeho práci, služby a nasazení a popřál mu do budoucna jen to nejlepší,“ dodává Dieter Vranckx.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes