Linxon ocenil projekt strategické železniční infrastruktury od Hitachi Rail pro filipínské ministerstvo dopravy (DOTr)

Linxon podepsal 47měsíční smlouvu s Hitachi Rail na dodávku trakčního napájení a distribuce a 1500 V DC horního trolejového vedení pro severojižní příměstskou železnici v Manile.

Ve svém dosud největším inženýrském, nákupním a stavebním projektu (EPC) v segmentu dopravy má Linxon pracovat na části příměstské železnice Greater Manila. Tento projekt, který vede 35,4 km ze Solis do Malolos a zahrnuje devět stanic, je součástí North South Commuter Railway, což je 147 km dlouhá trať v současné době ve výstavbě z Calamby do Clarku.

Hitachi Rail dodává elektrické a mechanické systémy a práce na kolejích pro tento projekt a Linxon má smluvně zajištěno kompletní řešení napájení – včetně nadzemního trolejového systému a napájecího SCADA pro integrované OCC.

S téměř 15 miliony obyvatel je Manila hustě osídleným hlavním městem Filipín na straně zálivu. North South Commuter Railway, navržená tak, aby zlepšila konektivitu v oblasti Greater Manila a integrovala se do regionální železniční sítě, významně přispěje k odlehčení města a snížení emisí uhlíku.

Linxonova vize udržitelné dopravy je plně v souladu s výstupy projektu. Linxon pracovala na podobných projektech, jako je Dillí Metro Rail, Bangalore Metro Rail, Kochi a Kalkata Metro a Chennai Metro Rail v Indii, stejně jako Bangkok’s Pink and Yellow Monorail v Thajsku. S tímto prvním projektem na Filipínách otevře Linxon pro projektový tým kancelář v Manile.

“Linxon je potěšen, že může vstoupit na Filipíny díky partnerství s Hitachi Rail pro tento zásadní rozvoj infrastruktury pro dojíždění,” řekl Dinesh Chadha, výkonný ředitel Linxon v asijsko-pacifickém regionu. „Doufáme, že budeme moci rozvíjet tento vzrušující trh, jako máme ostatní v regionu, společným úsilím o čistší zítřky.“

Foto Generální ředitel Linxon APAC region, Linxon

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “Linxon ocenil projekt strategické železniční infrastruktury od Hitachi Rail pro filipínské ministerstvo dopravy (DOTr)

  1. Linxon ocenil projekt strategické železniční infrastruktury od Hitachi Rail pro filipínské ministerstvo dopravy (DOTr) – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 17/10/2023 at 11:17

    […] Continue reading Linxon ocenil projekt strategické železniční infrastruktury od Hitachi Rail pro… […]

Comments are closed.

%d