Lepší spojení denně Lipna nad Vltavou, Českých Budějovic s Prahou a novou linkou do Brna

Od 13.12.2020 Enjoy Europe mění jízdní řád linky 650200. Víkendové spoje prošly lehkými kosmetickými úpravami, díky kterým se ztratila omezení přepravy. Po dobu platnosti nového jízdního řádu můžete např. v neděli cestovat z Veselí nad Lužnicí do Českých Budějovic, což jste dříve kvůli omezením z Krajského úřadu Jihočeského kraje nemohli.

Reklamy

Od 4. ledna 2021 Enjoy Europe nabídne denní spojení v pracovní dny mezi Prahou a Lipnem nad Vltavou. V některých relacích jsou i náhradou za již dříve zrušené spoje základní dopravní obslužnosti (ZDO). V prosinci jsou tyto spoje v provozu 18. (pátek) a 22. (úterý).

Na všech spojích linky 650200 je možné platit bezkontaktně s pomocí platební karty, popř. mobilního telefonu. On-line můžete jízdenky jednoduše zakoupit na eshop.enjoyeurope.cz .

Další novinkou je linka 610003, která pojede z Hradce Králové přes Havlíčkův Brod, Jihlavu, Humpolec a Pelhřimov do Českých Budějovic. Provoz na lince bude zajišťovat SKRIPT,s.r.o. pro Enjoy Europe. Jde tak o poměrně velký rozkvět nových linek, které spojí Hradec Králové s významnými městy České republiky.

 

 

 

 


Mezi nové linky, které se moc často už nevyskytují lze označit od 3. ledna 2021 linku z Hradce Králové do Brna. Na linku plánuje nasadit autobusy svého partnera Ekuna Pro, spol s.r.o.z Tvarožné, které budou jezdit každý pátek a neděli. Na obou linkách budou jezdit autobusy Mercedes-Benz Tourismo.

 

Foto: Enjoy Europe

 

Admin
Author: Admin