Od 13.12.2020 Enjoy Europe mění jízdní řád linky 650200. Víkendové spoje prošly lehkými kosmetickými úpravami, díky kterým se ztratila omezení přepravy. Po dobu platnosti nového jízdního řádu můžete např. v neděli cestovat z Veselí nad Lužnicí do Českých Budějovic, což jste dříve kvůli omezením z Krajského úřadu Jihočeského kraje nemohli.

Od 4. ledna 2021 Enjoy Europe nabídne denní spojení v pracovní dny mezi Prahou a Lipnem nad Vltavou. V některých relacích jsou i náhradou za již dříve zrušené spoje základní dopravní obslužnosti (ZDO). V prosinci jsou tyto spoje v provozu 18. (pátek) a 22. (úterý).

Na všech spojích linky 650200 je možné platit bezkontaktně s pomocí platební karty, popř. mobilního telefonu. On-line můžete jízdenky jednoduše zakoupit na eshop.enjoyeurope.cz .

Další novinkou je linka 610003, která pojede z Hradce Králové přes Havlíčkův Brod, Jihlavu, Humpolec a Pelhřimov do Českých Budějovic. Provoz na lince bude zajišťovat SKRIPT,s.r.o. pro Enjoy Europe. Jde tak o poměrně velký rozkvět nových linek, které spojí Hradec Králové s významnými městy České republiky.

 

 

 

 


Mezi nové linky, které se moc často už nevyskytují lze označit od 3. ledna 2021 linku z Hradce Králové do Brna. Na linku plánuje nasadit autobusy svého partnera Ekuna Pro, spol s.r.o.z Tvarožné, které budou jezdit každý pátek a neděli. Na obou linkách budou jezdit autobusy Mercedes-Benz Tourismo.

 

Foto: Enjoy Europe

 

Admin
Author: Admin

By Admin