18/05/2021

KLM se připojí k Lufthanse bude létat Zanzibar

Stránka navštívena: 159
0 0
2 min read
Stránka navštívena: 160
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 12 Sekund

KLM oznámila v oficiálním oznámení zahájení mezikontinentálních letů z Amsterdamu do Zanzibaru od prosince. Nizozemský národní dopravce bude provozovat dálkový let dvakrát týdně. K letům bude sloužit Boeing 787-9 Dreamliner, který po svém návratu na starý kontinent zastaví také v Dar es Salaamu. Odlety z Amsterdamu jsou naplánovány na 9:40.

KLM tímto způsobem optimalizuje letový řád do Tanzanie, protože největší město ve východní Africe přijde o dva ze svých šesti letů týdně do Nizozemska. Nahradí je lety na Zanzibar. 

Turistické centrum, na rozdíl od průmyslovějšího Dar es Salaamu, je atraktivní pro cestovatele a nabízí evropským návštěvníkům jedinečná místa k odpočinku a krásné pláže. Dříve si německá Lufthansa zvolila stejný směr své expanze, která bude létat třikrát týdně z keňské Mombasy od 31. března příštího roku.

Zanzibar každoročně navštívilo více než půl milionu lidí a tento počet před pandemií každoročně rostl. Tanzanské úřady doufají, že nová spojení KLM a Lufthansa ještě více přispějí k rozvoji této oblasti země. 

Nizozemský národní dopravce nabízí všechny své lety přes přístav Schiphol v Amsterdamu. Jedná se o silný komunikační a tranzitní uzel v Evropě, který si i přes svou velikost a rozsah osobní dopravy užívá jednoho z nejoblíbenějších letišť na světě. Síť pravidelných linek KLM má více než 160 měst na pěti kontinentech, z nichž některá jsou kvůli krizi COVID-19 stále pozastavena. V současné době, s uvolněním omezení pro osobní lety, dopravce postupně obnovuje provoz v Evropě a po celém světě. 
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Napsat komentář