28/07/2021

Když si rodič sedne do auta za volant s více, než 3 promilemi není nejlepším příkladem pro děti

Stránka navštívena: 228
0 0
2 min read
výsledek testu na alkohol Policia Slovenskej republiky, Bratislava

výsledek testu na alkohol Policia Slovenskej republiky, Bratislava

Stránka navštívena: 229
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 4 Sekund

Bratislava : Žena si sedla za volant s více než 3 promile. Auto, ve kterém se nacházely dvě nezletilé děti vedla s více než 3 promile! Je štěstím, že tato řidička nezpůsobila dopravní nehodu, která mohla zanechat následky na jejich životech a zdraví a životech a zdraví nevinných.
Dálniční policisté včera odpoledne zastavili vozidlo Ford Galaxy projíždějící po ulici Nad výhony v Malackách. Ve voze se nacházela řidička dvě nezletilé děti. Vodička byla během kontroly podrobena dechové zkoušce, jejíž výsledek byl 1,52 mg / l alkoholu v dechu. Opakovaná dechová zkouška skončila ještě s vyšší hodnotou. Výsledek opakované dechové zkoušky byl 1,56 mg / l alkoholu v dechu, což představuje více než 3 promile! Na základě těchto skutečností byla vyvedena na policejní oddělení a obviněna z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. V případě prokázání viny jí hrozí podle Trestným zákonem trest odnětí svobody až na dva roky.
Ani zranění, vyhaslé lidské životy a vysoké škody na majetku neodrazují řidiče od toho, aby si sedli za volant pod vlivem alkoholu. Policisté denně zaznamenávají případy řidičů, kteří riskují jízdou pod vlivem alkoholu. Opět apelujeme na všechny řidiče, aby byli zodpovědní a řízení motorových vozidel se po požití alkoholu nebo návykových látek vyhnuli, a na svou přepravu použili městskou hromadnou dopravu, taxislužbu nebo oslovili někoho, kdo nepil.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Napsat komentář