• Hlavní pracovní poměr
  • Praha

Umbrella Mobility

Společnost Umbrella Mobility se sídlem v Praze přijme řidiče autobusů FlixBus, pro mezinárodní pravidelnou linkovou dopravu po celé Evropě, v kombinaci s náhradní autobusovou dopravou v Německu / Berlín – Mnichov – Hamburg – Frankfurt /
Náplň práce:
• řízení svěřeného vozidla, starost o jeho provozní čistotu a kontrolu jeho provozního stavu
• odbavování cestujících a případný prodej jízdenek přes mobilní aplikaci
• základní úklid autobusu
Požadujeme:
• řidičský průkaz skupiny D s profesním průkazem, digitální kartu řidiče
• platné psychotesty
• výpis z rejstříku trestů a karty řidiče
• alespoň minimální komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka – je vaší výhodou
• spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu a profesionalitu
Nabízíme:
• celoroční garanci práce
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• příklad vyúčtování kombinovaných turnusů:
o za 18 pracovních směn – minimálně 2.500,- Eur na váš bankovní účet
o za 21 pracovních směn – minimálně 3.000,- Eur na váš bankovní účet
• veškeré platby jsou hrazené v českých korunách a v eurech na bankovní účty zaměstnanců
• hotelové pokoje nebo firemní byty po celou dobu pracovního výkonu v zahraničí i ČR zdarma
• moderní vozový park (SETRA, Mercedes, Neoplan, MAN)
• směny/turnusy – možné různé kombinace na 16–22 pracovních směn měsíčně – plánovaných s dlouhodobým časovým předstihem
• firemní stejnokroj a příspěvek na ošacení
• nonstop disponentskou službu, firemní návozová vozidla
• velmi zajímavou práci po celé Evropě, zvýhodněné firemní jízdné

Reklamy

V případě vašeho zájmu o nabízenou pozici volejte nebo pište:
+420 731 137 707 – zdenek.gottvald@umbrellabuses.com

Chcete-li požádat o tuto práci pošlete svůj životopis a průvodní dopis na zdenek.gottvald@umbrellabuses.com