Web Gumdrop

Reklamy

Hledáme zaměstnance na hlavní i vedlejší pracovní poměr na pozici řidiče autobusové dopravy
– na pravidelnou vnitrostátní a mezinárodní linky Flix bus
Plzeň – Praha – Plzeň
Zlín – Praha – Zlín
Zlín – Brno – Salzburk – Mnichov – Brno – Zlín
Brno – Praha – Brno
Praha – Curych – Praha
– na nepravidelnou vnitrostátní a mezinárodní zájezdovou dopravu (okruhy, poznávací zájezdy, pendly, výluky, hory, školní zájezdy, aj.)
Náplň práce:
přeprava osob, řízení a údržba svěřeného vozidla (čistota, kontrola technického stavu, apod.)
Požadujeme:
řidičský průkaz sk. D (D+E výhodou nikoli podmínkou), profesní průkaz, digitální kartu řidiče, psychotesty, zdravotní způsobilost
praxi v oboru – alespoň 2 roky zkušeností s řízením autobusů
flexibilitu, zodpovědnost, profesionální přístup, samostatnost, loajálnost vůči zaměstnavateli
AJ či NJ výhodou nikoli podmínkou
Nabízíme:
– odpovídající platové ohodnocení dle odjetých činností – vnitrostátní linky od 39.000 CZK čistého, mezinárodní od 44.000 CZK čistého
– pracovní smlouvu na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou
– jistota odpovídajícího platového ohodnocení po celý rok
– zázemí perspektivního zaměstnání ve stabilní společnosti
– ubytování v Praze zdarma mezi pracovními činnostmi, hotelové ubytování v ČR i zahraničí
– vlastní servisní a technické zázemí
– firemní uniforma, služební telefon ve vozidle

Chcete-li požádat o tuto práci pošlete svůj životopis a průvodní dopis na sykora@gumdrop.cz