Foto © Airbus

Jetstar slaví znovuzahájení jediného přímého spojení v Austrálii mezi Sydney a Osakou (Kansai), přičemž první let letecké společnosti odstartoval dnes ráno. Tento let je poprvé po 15 letech, kdy tuto trasu provozuje nízkonákladový dopravce a znovu zavádí pohodlné a levné cestování do druhého největšího japonského města po Tokiu. 

Reklamy

Nasazením Boeingů 787 Dreamliner bude Jetstar provozovat tři zpáteční lety týdně a každý rok nabídne více než 100 tisíc míst za nízké ceny mezi Sydney a Ósakou. Vzhledem k tomu, že Jetstar slaví své 20. narozeniny, tyto přímé lety pokračují v poslání letecké společnosti pomáhat zákazníkům vzlétnout do více míst, častěji za skvělé nízké ceny. 

Foto © Airbus

Výkonná manažerka Jetstaru, zákaznice Jenn Armor, uvedla, že letecká společnost je nadšená, že může nabídnout další nízkonákladovou cestovní trasu mezi Austrálií a Japonskem. “Láska Australanů k Japonsku stále roste a síla australského dolaru vůči jenu znamená, že je nyní neuvěřitelně cenově dostupný,” řekla paní Armor.

„Toto je třetí přímá linka, kterou jsme spustili z Austrálie do Japonska za posledních šest měsíců a druhá do Ósaky, se silnou poptávkou po našich stávajících letech. Jako hlavní město jídla Japonska má Ósaka tolik co nabídnout australským cestovatelům s neuvěřitelnými nočními trhy, pouličními stánky a restauracemi s hvězdičkami Michelann. V současné době máme skvělé nízké ceny ze Sydney do Ósaky od pouhých 363 $ k dispozici na jetstar.com.”  

Chcete-li se inspirovat, kam jít a co dělat v Ósace, navštivte zde a dozvíte se více. 

LETOVÝ PLÁN

1. – 7. dubna 2024 (letní čas)

let č.    Frekvence    Z    Na    Odjezd    Přijet   
JQ13   Út, Čt, So   JIŽNÍ   KIX   11:20   19:00  
JQ14   Po, St, Pá   KIX   JIŽNÍ   21:25   09:10 + 1 den  

8. dubna – 5. října 2024 

let č.    Frekvence    Z    Na    Odjezd    Přijet   
JQ13   Út, Čt, So   JIŽNÍ   KIX   10:20   19:00  
JQ14   Po, St, Pá   KIX   JIŽNÍ   21:25   08:10 + 1 den  
redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading