Autor © Jetstar

Jetstar Asia (3K) oznámila novou trasu, která nabízí sezónní přímé lety mezi Singapurem a Broomem v Západní Austrálii a stala se jedinou leteckou společností, která létá Singapurský nízkonákladový dopravce odlet 25. června 2024 bude provozovat dva zpáteční lety každý týden během období sucha v Broome. Trasu bude obsluhovat letoun Airbus A320.

Letový řád od 25. června do 26. října 2024

Úterý
  • 3K165 Singapur 07:20 – Broome 11:55
  • 3K166 Broome 12:55 – Singapur 17:30
Sobota
  • 3K167 Singapur 14:55 – Broome 19:25
  • 3K168 Broome 20:25 – Singapur 01:00
Autor © Jetstar

Generální ředitel Jetstar Asia John Simeone řekl, že když se Jetstar Asia připravuje letos oslavit své 20. narozeniny, s potěšením oznámil, že Broome bude přidán do rostoucí sítě letecké společnosti.

Reklamy
„Něco přes čtyři hodiny od Singapuru je Broome úžasnou destinací pro ty, kteří hledají životní dovolenou,“ řekl pan Simeone. Tato nová trasa v kombinaci s našimi nízkými jízdnými zdůrazňuje náš závazek poskytovat zákazníkům širokou škálu destinací a neuvěřitelné zážitky z cest. Chci poděkovat vládě Západoaustralské a mezinárodnímu letišti Broome za jejich neustálou podporu a spolupráci, aby se to stalo. ”
Ředitel mezinárodního letiště Broome Craig Shaw pochválil Jetstar Asia za jejich závazek k službě. „Mezinárodní spojení do Broome jako „Brána do regionu Kimberley“ jsou dlouho trvanlivou ambicí pro místní průmysl cestovního ruchu a letiště, a jsme nesmírně rádi, že Jetstar Asia uznává, že je tento region žádoucí jako destinaci návštěvníků,“ řekl pan Shaw.
„Tato konektivita také přibližuje Broome zbytku světa a poskytuje fantastické možnosti dovolené a cestování pro obyvatele severozápadu, kteří chtějí ušetřit čas a peníze tím, že letí přímo do Singapuru a poté do libovolného počtu dalších destinací. ”
redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading