» Domů » Letecká doprava » JetBlue sází na Connecticut tvrději. Dvě nové trasy do Kalifornie

JetBlue sází na Connecticut tvrději. Dvě nové trasy do Kalifornie

Hardford: JetBlue rozšíří své služby z Hartfordu – oznámeno v oficiálním prohlášení. Středisko se sídlem v Connecticutu bude mít přímé spojení do Los Angeles a San Franciska v Kalifornii, stejně jako do Las Vegas v Nevadě a mexickém Cancúnu.

Díky novým linkám z mezinárodního letiště Bradley bude z newyorského dopravce největší dopravce obsluhující Hartford. Úředníci Connecticutu minulý týden uvolnili omezení, která umožnila všem cestujícím navštěvujícím nebo se vracejícím se do státu předložit negativní výsledek testu na virus COVID-19 do 72 hodin před nebo po příjezdu. Vyhnete se tak dvoutýdenní karanténě.
Jednou z největších sil Connecticutu je jeho mezinárodní letiště, které je tak blízko mnoha našim komunitám a zaměstnavatelům. Posílení partnerství se společností JetBlue opět ukazuje, jak důležitý je Bradley pro naši současnost a naši budoucnost. Další trasy a silné mezinárodní letiště jsou klíčem k úspěchu Connecticutu, připustil guvernér Ned Lamont.

Jsme rádi, že můžeme zahájit nové trasy z Hartfordu. Jsme hrdí na to, že se můžeme podílet na podpoře plánu hospodářské obnovy guvernéra Lamonta. Vidíme velký dlouhodobý potenciál pro naše letecké společnosti v Connecticutu, protože se stává stále atraktivnějším místem pro život a práci, řekl Scott Laurence, ředitel pro příjmy a plánování letecké společnosti se sídlem v New Yorku.

“Jsme nadšeni, že JetBlue posiluje svoji přítomnost a síť linek na letišti Bradley spuštěním čtyř nových destinací.” JetBlue je pro nás důležitým partnerem a jsme rádi, že letecká společnost vidí tržní potenciál na letišti Bradley. Jsme přesvědčeni, že naše partnerství přinese cestujícím v Connecticutu významné výhody, dodal Kevin Dillon, výkonný ředitel Hartford Harbor.

První let do Cancúnu je naplánován na 19. listopadu. O necelý měsíc později, 18. prosince, začnou linky do Las Vegas, Los Angeles a San Franciska.

JetBlue je americká nízkonákladová letecká společnost se sídlem v New Yorku. Šestý největší dopravce ve Spojených státech slouží hlavně vnitrostátním spojům, stejně jako malý počet do Mexika do Karibiku a Jižní Ameriky. Hlavním uzlem je newyorské letiště JFK. Flotila s dominantním modelem Airbus A320-200 se skládá z 264 strojů, které sloužily ve 100 destinacích před vypuknutím pandemie. V loňském roce společnost zaměstnávala více než 20 000 lidí zaměstnanců.

Admin
Author: Admin


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes