Foto © Jet2

Foto © Jet2

Jet2.com a Jet2holidays oznámily, že ještě více rozšiřují svou stopu ve Spojeném království – spuštěním oceněných letů a dovolených z letiště Bournemouth – které se stane jejich 12.základnovým letištěm ve Spojeném království.

Reklamy

Největší britská cestovní kancelář a třetí největší letecká společnost v pátek zařadila do prodeje 16 slunečných destinací po celé Evropě, na Kanárských ostrovech a ve Středomoří z letiště Bournemouth na léto 2025.  

Kromě toho, že jsme reagovali na roky poptávky po oceněných letech a dovolených ze strany zákazníků a nezávislých cestovních kanceláří v celém regionu, dnešní oznámení významně rozšiřuje stopu Jet2.com a Jet2holidays .  

To znamená, že turisté a nezávislí cestovní kanceláře v ještě větší části jižní Anglie, včetně Bournemouthu, Southamptonu, Portsmouthu a širšího regionu, mohou těžit z rekreačních letů společností a zájezdů chráněných ATOLem. Navíc budou mít příležitost vyzkoušet si náš špičkový zákaznický servis, který společnostem vynesl prestižní ocenění Which? Cestovní značka roku za poslední dva roky po sobě. 

V prvním létě provozu z letiště Bournemouth budou Jet2.com a Jet2holidays provozovat až 27 letů týdně, včetně několika týdenních letů do oblíbených destinací přes Kanárské ostrovy , Baleárské ostrovy , Turecko a Řecko , stejně jako služby do hotspotů, jako je pevnina. Španělsko , Portugalsko a Madeira (úplný seznam destinací níže). Dvě destinace (Fuerteventura a Madeira) jsou exkluzivně pro Jet2 z letiště Bournemouth.

Zahajovací let z letiště odlétá na Tenerife dne 1. dubna 2025 a v létě 2025 poletí dvě letadla z letiště Bournemouth na dovolenou s Jet2holidays a rekreační lety s Jet2.com . 

Tato nejnovější expanze přichází jen několik dní předtím, než Jet2.com a Jet2holidays zahájí provoz z Liverpool John Lennon Airport, což je krok, který má za následek obrovskou zpětnou vazbu a očekává se, že bude zopakován na letišti Bournemouth na základě let poptávky po Jet2 , aby tam zahájil provoz. . 

Od dubna 2025 budou moci zákazníci cestující z letiště Bournemouth zažít a užít si VIP zákaznický servis, díky kterému Jet2.com a Jet2holidays neustále rozšiřují své podnikání a zároveň opakovaně získávají vysoká ocenění. Patří mezi ně které? Cestovatelská značka roku, která? Doporučený poskytovatel a nejlepší letecká společnost Tripadvisoru – Spojené království a 10 nejlepších leteckých společností světa.

Zákaznický servis Jet2 VIP zahrnuje přátelské časy letů a velkorysý limit 22 kg zavazadel prostřednictvím rezervace pouze letu Jet2.com . Zákazníci také získají ten samý VIP zákaznický servis spolu s 2-5hvězdičkovým ubytováním, zákaznickými pomocníky v letovisku, transfery, bezplatnými dětskými místy a ochranou ATOL prostřednictvím zájezdu rezervovaného u největšího cestovního operátora ve Spojeném království, Jet2holidays.

Zákazníci cestující z letiště Bournemouth si mohou rezervovat Jet2holiday přímo přes webové stránky nebo telefonicky na zákaznicky přátelském kontaktním centru, případně prostřednictvím nezávislé cestovní kanceláře. Oceněný obchodní tým cestovní kanceláře bude spolupracovat s nezávislými cestovními kancelářemi v celém regionu, aby zajistili, že budou mít všechny znalosti, které potřebují k prodeji dovolených Jet2holidays a růstu jejich podnikání. Prvních 1 000 rezervací obdrží bezplatnou rychlou službu prostřednictvím bezpečnostní služby na letišti, když cestují z letiště Bournemouth . 

Přílet Jet2.com a Jet2holidays na letiště Bournemouth představuje významnou investici i pro region. Zpočátku bude vytvořeno více než 100 nových pracovních míst, přičemž budou k dispozici pozice v pilotní kabině, palubním průvodčím, inženýrech a pozemních operacích. Chcete-li se dozvědět o připojení k týmu, zájemci mohou navštívit: https://www.jet2careers.com/

Steve Heapy, generální ředitel Jet2.com a Jet2holidays , řekl: „Víme, že zákazníci a nezávislé cestovní kanceláře nás o tento krok žádají již dlouhou dobu, takže jsme naprosto potěšeni, že dnes můžeme oznámit, že letiště Bournemouth se stane naším 12. základnové letiště ve Spojeném království. Jako která, cestovatelská značka roku, víme, že naše oceněné lety a dovolené budou v celém regionu nesmírně populární, a nemůžeme se dočkat, až všem ukážeme, o čem jsme.“

Dodal: „Tato nejnovější expanze je dalším důkazem naší důvěry a odráží naši dlouhodobou strategii být vedoucím a nejlepším podnikem v oblasti rekreačního cestování ve Spojeném království. Víme, že o zákazníky chce být po celou dobu dovolené náležitě postaráno, a proto v regionu významně investujeme, včetně vytvoření více než 100 nových pracovních míst, abychom toho dosáhli. Ode dneška odpočítáváme čas do zahájení provozu z letiště Bournemouth, kdy můžeme potěšit zákazníky, stejně jako to děláme s miliony dalších zákazníků z celé Velké Británie po tolik let.“

Andrew Bell, generální ředitel společnosti RCA, Regional and City Airports, která vlastní letiště Bournemouth, řekl: „Je to fantastická zpráva pro cestující a představuje obrovskou důvěru v letiště Bournemouth ze strany Jet2.com a Jet2holidays tím, že si vybrali Bournemouth jako svou novou základnu. Letiště, což je hlavní rozšíření jejich operací do jižní Anglie. Vytvoří nová pracovní místa na místě, přidá 16 úžasných nových destinací z Bournemouthu, až 27 letů týdně navíc a odhadem dalších 300 000 cestujících využije jejich místní letiště.

Dodal: „Spolu s naší prací na vývoji tras; naše významné nedávné investice do nových zařízení, vybavení a personálu pro vybudování kapacity; toto vzrušující partnerství s Jet2.com a Jet2holidays představuje skokovou změnu v ustavení letiště Bournemouth jako celostátně významného regionálního uzlu pro provoz osobní letecké dopravy.

Nové destinace na léto 2025 z letiště Bournemouth

 • Tenerife – až tři služby týdně  
 • Fuerteventura – týdenní služby (středy) – exkluzivně z letiště Bournemouth.
 • Gran Canaria – týdenní služby (neděle) 
 • Lanzarote – až dvě služby týdně (pondělí, pátek) 
 • Alicante – až dvě služby týdně (úterý, sobota) 
 • Palma (Malorca) – až čtyři služby týdně (pondělí, středa, pátek, sobota) 
 • Ibiza – až dvě služby týdně (čtvrtky, neděle) 
 • Menorca – týdenní služby (neděle) 
 • Antalya – až dvě služby týdně (středy, soboty) 
 • Dalaman – až dvě služby týdně (čtvrtky, neděle) 
 • Faro (Algarve) – až dvě služby týdně (pondělí, pátek) 
 • Madeira – týdenní služby (čtvrtky) – exkluzivně z letiště Bournemouth.
 • Kréta (Heraklion) – týdenní služby (úterý) 
 • Korfu – týdenní služby (středy) 
 • Rhodos – týdenní služby (úterý) 
 • Zante – týdenní služby (čtvrtky) 
redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading