Iberia rozšiřuje počet letů na Kanárské ostrovy

Admin
Od posledního březnového víkendu zavádí Iberia Express letní letový řád a výrazně navyšuje počet letů na Kanárské ostrovy z Madridu. Na Tenerife bude mířit průměrně 45 letů týdně (32 na TFN a 13 na TFS), na Gran Canaria 36 letů týdně (v červenci a srpnu 41 letů), 15 letů týdně na Fuerteventura a Lanzarote a 7 letů týdně na La Palma.
Iberia zárověň plánuje 3 lety týdně mezi Prahou a Madridem (úterý, pátek a sobota od 58€), což může být dobrá alternativa pro cesty na Kanárské ostrovy. Zároveň to také může být pozvánka pro velké množství obyvatel Česka, aby vyrazili za teplem a do vstřícného prostředí. 
Admin
Author: Admin

Next Post

Dálkové autobusy UNITED BUSES budou nadále odjíždět na linkách směřujících z a do Brna ze zastávky na ústředním autobusovém nádraží - ÚAN Zvonařka.

Dne 22. března oznámil United Buses podmínky od provozovatele autobusového nádraží ÚAN Zvonařka s možnosti dohody za jakých podmínek budou smět spoje společnosti dálkových linek využívat terminál ústředního autobusového nádraží v Brně oznámil United Buses. Buď do 26. března zaplatí společnost 117 950 Kč za nástupiště 48 využívané v lednu […]
United Buses