foto Iberia Airbus A350

Iberia obnoví spojení s Atlantikem a Čínou od července

Iberia ve svém oficiálním oznámení oznámila, že lety z Madridu-Barajasu obnoví lety do několika destinací v Severní, Střední a Jižní Americe a jednom v Asii.

Hlavní město Španělska získá spojení s Mexikem a Šanghají od 1. července . Lety v těchto směrech budou prováděny třikrát týdně. První let do Havany začne také tentýž den. Bude možné cestovat na Kubu z hlavního města Kastilie jednou týdně. Spojení s Panamou a Quitem bude zahájeno.

Reklamy

2. července . Hlavní město Ekvádoru dostane dva lety týdně na Pyrenejský poloostrov, zatímco země ze Střední Ameriky obdrží jeden týden.
3. července bude první letadlo Iberie létat do Limy, San Jose a Chicaga. Bude možné cestovat dvakrát týdně mezi hlavním městem Kastilie a hlavním městem Peru a jednou týdně do Windy City a hlavního města Kostariky.
4.července začne spojení s New Yorkem, Santo Domingem a Santiagem. Destinace do největších letovisek Spojených států, Chile a Dominikánské republiky budou realizovány dvakrát týdně.

5. července budou pokračovat lety z Pyrenejského poloostrova do Bogoty a Montevideo. Hlavní města Kolumbie a Uruguaye budou národní dopravce Španělska provozovat lety z Evropy jednou týdně.
Obnovená letová síť je dokončena připojeními plánovanými od 1. srpna . Madrid bude poté napojen na San Juan a Sao Paulo. Destinace do hlavního města Portorika a největšího města Brazílie budou létány dvakrát týdně. 2. srpna začne spojení do Guatemaly. Bude se létat dva krát týdně.

Iberia byla založena v roce 1927 a je národním leteckým dopravcem Španělska. Spolu s British Airways tvoří holding International Airlines Group a patří do aliance Oneworld. Před vypuknutím pandemie obsluhovala flotila 148 strojů celkem 126 destinací do 47 zemí po celém světě. Hlavním uzlem letecké společnosti je přístav Madrid-Barajas.  

Admin
Author: Admin