Foto © Hainan Airlines

Foto © Hainan Airlines

Hainan Airlines plánuje obnovit přímé lety z Bruselu do Šanghaje (Pudong) počínaje 18. červnem. Po trase Brusel – Peking a Brusel – Šen-čen je to třetí trasa Hainan Airlines do Číny z Belgie , nyní zdvojnásobené denní lety z Belgie do Číny od Hainan Airlines. Díky dalším možnostem cestování mezi Evropou a Čínou bude obnovení trasy Brusel – Šanghaj (Pudong) podporovat hlubší kulturní kontakt a spolupráci mezi těmito dvěma regiony hlásí Hainan Airlines.

Reklamy

Hainan Airlines zamýšlí provozovat čtyři mezinárodní lety týdně mezi Bruselem a Šanghají (Pudong) v pondělí, úterý, čtvrtek a sobotu. Let z Bruselu bude trvat 11 hodin, vzlétnou z bruselského mezinárodního letiště ve 12:00 místního času a přistanou na mezinárodním letišti Shanghai Pudong v 5:00 místního času následujícího dne. Odlety jsou naplánovány z mezinárodního letiště Shanghai Pudong ve 02:10 místního času a přílet na mezinárodní letiště v Bruselu v 08:10 místního času s odhadovanou dobou letu 12 hodin. Společnost na trasu nasadí Boeing 787-9 Dreamliner, v konfiguraci pro 292 cestujících, s 226 v ekonomické třídě, 36 v economy plus a 30 v businessu.

 

  • HU7921 Shanghai 02:10 – Brusel 08:10
  • HU7922 Brusel 12:00 – Šanghaj 05:00

Aby se dále usnadnilo mezinárodní cestování, Čína začátkem března podepsala dohody o osvobození od vízové ​​povinnosti se 157 zeměmi, které se týkají různých cestovních pasů, a dosáhla dohod nebo ujednání o zjednodušení vízových postupů se 44 zeměmi. V současné době Čína jednostranně vyhlásila bezvízovou politiku pro státní příslušníky 12 zemí, z nichž 11 jsou evropské země. Dne 24.listopadu 2023 mluvčí ministerstva zahraničních věcí Mao Ning oznámil rozhodnutí Číny jednostranně zavést bezvízovou politiku pro běžné držitele pasů z Francie Německa, Itálie, Nizozemska, Španělska a Malajsie. Od 14. března tohoto roku Čína zavedla zkušební bezvízovou politiku pro běžné držitele pasů ze Švýcarska, Irska, Maďarska, Rakouska, Belgie a Lucemburska.

Zdroj PR Newswire

Rozšíření politiky bezvízového vstupu do více zemí odráží čínskou vizi podpory zdravého a živého rozvoje na trzích příjezdového a odchozího cestovního ruchu.

Trasa Brusel – Šanghaj (Pudong) obnoví provoz v den 10. výročí komplexního přátelského partnerství Belgie a Číny , podpoří kulturní výměnu, hospodářskou a obchodní spolupráci mezi oběma zeměmi a vnese nový impuls do jejich společného rozvoje.

Hainan Airlines v současné době provozuje více než 40 mezinárodních a regionálních linek pro cestující z Číny, včetně Pekingu, Shenzhenu, Šanghaje, Haikou, Chongqing, Xi’an, Changsha, Taiyuan, Dalian, Guangzhou a Hangzhou. V budoucnu Hainan Airlines urychlí obnovení a rozšíření mezinárodních a regionálních letů, aby uspokojily tržní poptávku po cestách cestujících. Hainan Airlines jako jediná pětihvězdičková letecká společnost SKYTRAX v pevninské Číně poskytne zákazníkům bezpečné, pohodlné a příjemné cestování letadlem, aby pokročilo v čínském civilním leteckém průmyslu.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading