Foto © Flix

Foto © Flix

Právě včas na Velikonoce Flix oznámil letní jízdní řád pro FlixBus. Oproti zimnímu jízdnímu řádu dojde k navýšení sítě FlixBus o 35 %. FlixTrain také rozšiřuje svou síť zelených tras návratem linky Berlín – Mohuč (FLX11). Celkem je o Velikonocích již nyní přes 500 odjezdů denně, které se v hlavní letní sezóně v Německu, Rakousku a Švýcarsku zvýší na celkových více než 1 500 odjezdů denně s FlixBusem a FlixTrainem.

Reklamy

Letní jízdní řád FlixBus: rozšířená nabídka, nové destinace

S třetinovým nárůstem v regionu DACH oproti zimnímu jízdnímu řádu se výrazně rozšířila nabídka na Velikonoce a hlavní cestovní sezónu v létě. Nově přidané linky jako Kolín – Paříž, Essen – Praha a Budapešť – Curych nabízejí více možností přeshraničního cestování s FlixBusem. 

V létě bude také výrazně navýšeno mnoho stávajících spojů: nabídka z Německa do Skandinávie na linkách Paříž – Kodaň přes Düsseldorf a Hamburk, Berlín – Malmö, Praha – Oslo přes Berlín a Puttgarden a Oldenburg – Göteborg se ztrojnásobí. Totéž platí na tratích Mnichov – Milán, Frankfurt nad Mohanem – Paříž a Praha – Curych. Sezónní trasy jako Berlín – Rujána nebo Berlín – Darß lze znovu rezervovat i na Velikonoce a jsou ideální pro rodinný výlet během velikonočních svátků. 

autobus Flixbusu v Brně na Zvonařce – autobusovém nádraží. Foto redakce

Najděte velikonoční vajíčka místo sedadla s FlixTrain – linka FLX11 Berlín – Mainz zase zpět

Od 21. března se vrací linka Berlín – Mohuč (FLX11), která staví ve Frankfurtu, Stendalu, Wolfsburgu, Hannoveru, Göttingenu a Kasselu a jezdí od čtvrtka do pondělí. Tím se zvyšuje počet cest na spoji Berlín – Frankfurt až na osm za den. S obnovením bude kromě Mohuče opět připojen k síti FlixTrain také Wolfsburg. 

S cestovními dobami na úrovni ICE Deutsche Bahn, WiFi, zásuvkami na vašem sedadle a garantovaným sedadlem, které je již zahrnuto v ceně jízdenky, FlixTrain spolehlivě doveze cestovatele z celého Německa do cíle. 

Další možnosti cestování prostřednictvím více spojovacích spojení

Flix nyní usnadňuje přestupní spojení po celé Evropě, takže různé cesty s FlixBus a FlixTrain lze kombinovat s více přestupy. To umožňuje maximální flexibilitu pro cestující a tisíce dalších možností cestování. Například cestující s jízdenkou Flix mohou nastoupit do FlixBusu v Portugalsku a cestovat do Řecka více přestupy. 

Celkem lze FlixBusem pohodlně a levně dosáhnout více než 300 zastávek v regionu DACH (Německo, Rakousko, Švýcarsko) a v Německu přes 80 zastávek FlixTrain. 

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading