Embraer E175 Alaska Airlines, Foto © Alaska Airlines

Embraer E175 Alaska Airlines, Foto © Alaska Airlines

Alaska Airlines zahájí nové přímé spojení mezi Santa Rosa/Sonoma County a Las Vegas počínaje letošním podzimem. Denní celoroční provoz, který startuje 1. října 2024, je nyní sedmou nonstop destinací z Karla M. Letiště Schulz-Sonoma County. Novou trasu mezi Santa Rosa/Sonoma a Las Vegas bude obsluhovat letoun Embraer 175, kde nejsou prostřední sedadla. Turisté si užijí stovky bezplatných filmů a televizních pořadů, které jsou k dispozici na osobních zařízeních, bezplatné posílání zpráv na většině letů a k zakoupení Wi-Fi.

Reklamy
  • AS2432 Santa Rosa 08:00 – Las Vegas 09:34
  • AS2431 Las Vegas 18:00 – Santa Rosa 19:35
„Cítíme hluboké spojení se Santa Rosou – Alaska se stala prvním dopravcem, který před téměř dvěma desetiletími přinesl komerční služby na letiště Sonoma County – a my jsme zůstali největší leteckou společností na STS, která od té doby obsluhuje téměř 2 miliony cestujících,“ řekla Kirsten Amrine, viceprezidentka pro plánování sítě Alaska Airlines. „Jako jediná letecká společnost obsluhující všechna čtyři letiště v Bay Area, včetně Santa Rosa, San Francisca, San Jose a Oaklandu, nemůžeme se dočkat, až spojíme hosty mezi Santa Rosa a Las Vegas a zažijeme jim naši prémiovou, oceněnou službu.”
Infografika mapy destinací za Santa Rosa, autor © Alaska Airlines

„Jsme nadšeni z přidání služeb od Alaska Airlines do Las Vegas – tato trasa znamená nejen náš závazek poskytovat pohodlné možnosti cestování, ale také odhodlání Aljašky zvyšovat konektivitu v naší komunitě,“ řekl Jon Stout, manažer letiště Charles M. Letiště Schulz-Sonoma County. „S rozšířením možností Aljašky nejenom otevíráme trasy, ale otevíráme dveře novým příležitostem a zkušenostem pro naše cestující. Těšíme se na úspěch tohoto podniku a na pokračující růst našeho partnerství s Alaska Airlines. ”

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading