Emirates SkyCargo, nákladní divize dubajské letecké společnosti Emirates, podepsala memorandum o porozumění (MoU) se společností United Cargo. Provozovatelem letecké nákladní dopravy významného amerického dopravce United Airlines.  V návaznosti na podmínky nové dohody, která byla podepsána 30. září 2022. Aerolinky se dohodly na rozšíření svých mezilinkových ujednání o nákladu s cílem nabídnout zákazníkům širší přístup ke službám letecké nákladní dopravy a větší kapacitu na větší kombinované globální síti letů.  

„Tato koordinace přinese výhody zákazníkům letecké nákladní dopravy společností Emirates SkyCargo a United Cargo po celém světě,“ uvedla společnost Emirates v prohlášení.  Smlouva poskytne United Cargo přístup k síti Emirates SkyCargo. Prostřednictvím palubního prostoru pro cestující ve více než 100 destinacích. Oproti tomu Emirates SkyCargo získá přístup k více než 200 destinacím ve Spojených státech a na 300 trasách. celosvětově. 

„Spolupráce se společností United nám umožní přidat hodnotu pro naše zákazníky. Pomůže jim rychleji proniknout na nové trhy,“ řekl Nabil Sultan, senior viceprezident divize Emirates SkyCargo. 

foto Wikipedie

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

By redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém