» Domů » Letecká doprava » Emirates rozšiřuje provoz v pevninské Číně a obnovuje osobní dopravu do Šanghaje a Pekingu

Emirates rozšiřuje provoz v pevninské Číně a obnovuje osobní dopravu do Šanghaje a Pekingu

Letecká společnost Emirates před novým lunárním rokem a v reakci na silnou poptávku po cestování posiluje svůj provoz v Číně, jmenovitě letecká spojení s hlavními vstupními branami: Kantonem, Šanghají a Pekingem. Rozšíření provozu v Číně odráží opětovné otevírání hranic této země a zmírňování omezení vstupu cestujících v souvislosti s onemocněním COVID.

Šanghaj: provoz bude obnoven od 20. ledna 2023 s frekvencí dvakrát týdně, od 1. března se postupně přejde na denní provoz

Společnost Emirates obnoví od 20. ledna 2023 osobní dopravu do Šanghaje, a to dvěma lety týdně operovanými letounem Airbus A380, přičemž let EK302 bude odlétat z Dubaje do Šanghaje bez mezipřistání a let EK303 bude mít před návratem do Dubaje krátkou zastávku v Bangkoku. Od 2. února 2023 se frekvence této linky zvýší na čtyři lety týdně provozované letadlem Boeing 777-300ER ve třech letových třídách. Aerolinka dále posílí svou linku Dubaj–Šanghaj od 1. března 2023, a to o každodenní non-stop linku.

Kanton: denně bez mezipřistání od 1. února 2023

Emirates v současné době provozuje čtyřikrát týdně non-stop let z Dubaje do Kantonu pod číslem EK362 a zpáteční let z Kantonu do Dubaje přes Bangkok pod číslem EK363. Od 1. února 2023 letecká společnost rozšíří služby mezi Dubají a Kantonem o lety EK362/EK363, které budou provozovány denně bez mezipřistání vlajkovou lodí Emirates A380.

Peking: obnovení provozu od 15. března 2023

Let EK308/ EK307 společnosti Emirates, operovaný letadlem Boeing 777-300ER v konfiguraci tří letových tříd, se od 15. března 2023 vrátí do hlavního města Číny Pekingu, kam bude denně létat bez mezipřistání z Dubaje.

Aerolinka bude na čínském trhu provozovat až 21 letů týdně, což poskytne větší výběr a flexibilitu pro zákazníky, kteří cestují za obchodem i turisty a celkově přispěje k oživení cestovního ruchu v Číně.

Letenky je možné si rezervovat na emirates.com, v aplikaci Emirates App nebo prostřednictvím cestovních kanceláří. Cestujícím se také doporučuje, aby si zkontrolovali aktuální požadavky pro vstup do země.

Emirates poskytuje své služby v Číně již téměř dvě desetiletí. Na tomto trhu se etablovala díky strategickému partnerství a trvalému závazku vůči místní komunitě. Letecká společnost nabízí cestujícím spojení do 24 vnitrostátních bodů přes Kanton, Peking a Šanghaj a do 6 regionálních bodů přes Kanton, a to díky partnerství s leteckou společností China Southern Airline. Současně společnost také poskytuje zákazníkům partnerské aerolinky přístup do 6 destinací v regionu Blízkého východu a Afriky. Cestovatelé mohou rovněž využít stávající mezilinkové dohody mezi Emirates a Air China, China Eastern a Cathay Pacific.

Zákazníci, kteří letí se společností Emirates, si mohou vychutnat nejlepší zážitky v oblacích díky bezkonkurenčnímu gastronomickému konceptu, regionálně inspirovanému menu o několika chodech, které připravil tým oceňovaných šéfkuchařů s širokou nabídkou prémiových drinků. Zákazníci se mohou také pohodlně usadit a relaxovat u více než 5 tisíců kanálů pečlivě vybraného zábavního obsahu, včetně filmů, televizních pořadů, hudby, podcastů, her, audioknih a dalších titulů prostřednictvím oceňovaného palubního systému Emirates ice.

Letoun A380 je mezi cestujícími velmi vyhledávaný letoun. Celkově nabízí 14 apartmánů ve First Class, 76 plně polohovatelných sedadel v Business Class a 426 ergonomicky navržených sedadel v Economy Class. Zákazníci cestující do a z Kantonu se mohou těšit na prostorné a pohodlné kabiny, charakteristické produkty, které nabízejí ty nejlepší zážitky, například palubní salónek, soukrová apartmá či sprchové lázně ve First Class.

Cestující do a z Šanghaje a Pekingu mohou využít oceňované služby a špičkové produkty společnosti Emirates na palubě Boeingu 777-300ER, který nabízí 8 soukromých apartmánů ve First Class, 42 polohovacích sedadel v Business Class a 304 prostorných sedadel v Economy Class.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes