• 04/07/2022 02:27

El Al schvaluje nezávaznou dohodu o koupi menšího rivala Arkia

ByAdmin

Úno 4, 2022 , ,
Stránka navštívena: 111
0 0
Doba čtení příspěvku:52 Sekund

Izraelský vlajkový dopravce El Al Airlines se dohodl na nezávazné dohodě o koupi menšího dopravce Arkia. Letecká společnost dne 3. února 2022 oznámila, že schválila nezávazné memorandum o porozumění k nákupu všech akcií společnosti Arkia.  

„Schválení memoranda o porozumění je dalším krokem na cestě k možnému podpisu závazné dohody,“ uvedl předseda El Al Amikam Ben-Zvi. “Stále máme před sebou dlouhou cestu, než bude dokončena transakce na získání společnosti Arkia jako součást strategie El Al expandovat do dalších oblastí činnosti.” 

El Al v říjnu 2021 oznámil, že jedná o koupi společnosti Arkia, která se zaměřuje na trh pro volný čas.  

Vlajkový dopravce 3. února 2022 uvedl, že transakce koupě společnosti Arkia je součástí strategie expandovat do dalších oblastí činnosti s cílem nabídnout cestujícím do Izraele „kompletní turistický balíček“, včetně letů, hotelů, pronájmu aut, pojištění a letenek, pro zábavu a akce.  Izrael zavedl přísná cestovní omezení, aby omezil šíření COVID-19, což poškodilo poptávku po službách společnosti El Al. Vláda se proto na konci roku 2021 dohodla na dodatečném balíčku pomoci pro El Al.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %