• Út. Srp 16th, 2022

Delta Air Lines spolupracuje s australským regionálním dopravcem Rex Airlines

Stránka navštívena: 191
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 18 Sekund

Australský regionální dopravce Rex Airlines oznámil, že podepsal Letter of Intent (LOI) s Delta Air Lines. LOI potvrdil záměr obou leteckých společností uzavřít „definitivní obchodní dohodu“. Podle společnosti Delta bude konečná dohoda znamenat, že Rex a Delta si budou od třetího čtvrtletí roku 2022 vzájemně poskytovat reciproční prodej vstupenek a zavazadla. Nové oznámení o partnerství přišlo pět měsíců poté, co předchozí partner společnosti Delta, Virgin Australia, oznámil své nové partnerství s United Airlines a ukončil s Deltou spolupráci.

“Toto je milník pro Rexe a naše cestující.” Rex je potěšen, že může navázat partnerství s nejoceňovanější americkou leteckou společností. Naše spojení s Deltou pomůže podpořit návrat po COVIDu k mezinárodnímu cestování na dlouhé vzdálenosti,“ uvedl v prohlášení místopředseda Rex John Sharp .

Podle oznámení se Rexovi cestující budou moci bezproblémově připojit na každodenní přímé lety společnosti Delta mezi Sydney a Los Angeles, přičemž frekvence se od 18. prosince 2022 zvýší na 10 letů týdně. „Rex bude ceněným partnerem, který oběma leteckým společnostem přinese další konektivitu a geografický dosah,“ řekl Jeff Arinder, viceprezident Delta pro rozvoj aliance.  “Těšíme se, že přivítáme další zákazníky na našich letech ze Sydney do USA a poskytneme zákazníkům prvotřídní zkušenost ve vzduchu i na zemi.”

foto: Twitterový účet Rex Airlines

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleepy
Sleepy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%

O autorovi