• 07/07/2022 02:58

Další lety Emirates do Brisbane a Perthu

Emirates Boeing 777-300ER
Stránka navštívena: 362
0 0
Doba čtení příspěvku:2 Minut, 40 Sekund

Aerolinky Emirates létají do Brisbane od 16. prosince, které využívají plnou kapacitu. To je důsledek zmírnění místních omezení mezinárodního cestování díky tomu, že Austrálie dosáhla cílové očkování 80 % dvojité dávka očkování. Od 5. února budou také lety do Perthu provozovány na plnou kapacitu pro očkované cestovatele.

Po obnovení plné kapacity na mezinárodních letech do Queenslandu uveze let EK430 z Dubaje do Brisbane přes 350 cestujících a bude provozován Boeingy 777-300ER v konfiguraci tří tříd. Emirates také od 1. ledna 2022 zvyšuje frekvenci letů EK430 / 431 mezi Dubají a Brisbane až pětkrát týdně, přičemž bere v úvahu možnost navýšení frekvence podle potřeby na denní spojení.

Aby bylo možné obsloužit více australských občanů a cestujících, kteří plánují navštívit západní Austrálii, frekvence letů EK420/421 z Dubaje do Perthu se také zvýší až pětkrát týdně.

Způsobilí zahraniční cestovatelé přijíždějící do Brisbane již nebudou muset být v karanténě ve státních zařízeních. Nyní se mohou izolovat doma podle řady pokynů stanovených vládou státu Queensland. Očkovaní cestující přijíždějící do Perthu nebudou v karanténě, ale bude se od nich vyžadovat, aby se řídili pokyny Západní Austrálie pro příjezd mezinárodních cestujících s dokladem o úplném očkování. Letenky je možné rezervovat na webu dopravce nebo prostřednictvím preferovaných cestovních kanceláří, případně skrze náš web.

Společnost Emirates je potěšena rozšířením počtu letů do Brisbane a Perthu v rámci návratu mezinárodního cestování po celé zemi. Poptávka po mezinárodním cestování den ode dne roste, a tak nabízíme lepší spojení pro očkované Australany, kteří se chtějí vrátit domů a setkat se se svými blízkými. Slavíme 25. výročí létání do Austrálie a již jsme zvýšili počet letů do Sydney a Melbourne a také jsme zrenovovali naše vlajkové letadlo A380, aby sloužilo zákazníkům cestujícím do Nového Jižního Walesu i mimo něj, řekl Barry Brown, viceprezident Emirates, Austrálie.

Požadavky na vstup do Brisbane

Aby cestující mohli nastoupit do letů společnosti Emirates do Brisbane, musí být australští občané, osoby s trvalým pobytem nebo nejbližší rodinní příslušníci a musí předložit doklad o očkování proti COVID-19 schválenému TGA (Therapeutic Goods Administration). Cestující musí také předložit negativní test COVID-19 PCR, který byl proveden do tří dnů od plánovaného data odletu.

Aby cestující splnili požadavky na domácí karanténu nařízené vládou státu Queensland, musí se cestující podrobit dalšímu testování PCR v prvním a dvanáctém dni karantény a kdykoli během karantény, když se objeví příznaky COVID-19. Před vstupem do Queenslandu musí způsobilí cestující kromě předložení cestovního prohlášení do Austrálie také požádat a zaregistrovat mezinárodní let do Queenslandu.

Jednodušší cesta do Perthu

Zmírnění omezení vstupu v západní Austrálii umožní očkovaným zahraničním cestujícím cestovat do Perthu, aniž by byli po příjezdu v karanténě. Cestující musí předložit negativní test PCR do 72 hodin před odletem do Perthu. K získání vstupního povolení je také vyžadován doklad o očkování proti COVID-19 přípravkem schváleným v Austrálii. Cestující musí před cestou požádat o průkaz G2G. Předpisy Západní Austrálie vyžadují, aby zahraniční cestující podstoupili testování na COVID-19 do 48 hodin po příletu a do šesti dnů po příletu do Perthu.

Od 1. prosince Emirates vrátily na australské nebe dvoupatrový Airbus A380, přičemž ikonické letadlo denně létalo mezi Dubají a Sydney. Začátkem tohoto měsíce společnost Emirates také zavedla denní linku z Dubaje do Melbourne a každý týden přidala 1 000 dalších míst.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %