Cestující Arrivy mohou sledovat polohu spojů na mapě

Arriva Express

Po vlacích a autobusech jezdících na městských linkách na Kladně, rozšířila Arriva sledování polohy vozidel na všechny vozy.

Vybrali jste si spoj, kterým potřebujete na nádraží. Cestou si ale ještě chcete koupit něco dobrého k jídlu, a tak přemýšlíte, jestli budete mít dost času vybrat si v záplavě pečiva v pekárně. At už čekáte na zastávce třeba na Chodském námětí v Plzni, u divadla na Kladně, u Prioru v Přerově, Třinci, Trutnově nebo na jakékoliv stanici, v níž zastavuje autobus Arrivy, máte vyhráno. Stačí otevřít mapu na webu dopravce (Autobusy, vlaky) a zjistíte, kde se autobus či vlaky nachází, jestli jede na čas nebo má drobné zpoždění. Do systému jsou zařazeny všechny autobusy, nejen ty v MHD a integrovaných systémech, ale i dálkové z Prahy do Krkonoš nebo Arriva Expressy na všech třech linkách z hlavního města na sever Čech a z Olomouce do Brna.

Stejně jako u vlaků a autobusů MHD Kladno, i v tomto případě jde o unikátní řešení, kdy naši počítačoví specialisti museli vyřešit řadu převodníků mezi jednotlivými systémy. Na hlavní stránce webu dopravce vpravo nahoře jsou dvě známé oranžové ikony. První je pro autobusy, druhá pro vlaky. A právě tady si stačí kliknout a rychle se dostanete k poloze spojů v mapě. Dopravce usilovně pracuje na tom, aby co nejdřív viděli cestující polohu  autobusů i v aplikaci ARRIVA CZ, v níž budou brzy i další užitečné funkce.

Ilustrační foto Arriva Express

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →