Zákazníci Norse Atlantic Airways mají nyní přístup prostřednictvím www.flynorse.com, jedné z předních světových platforem digitálního cestování, Booking.com. Partnerství dále rozšiřuje výběr možností ubytování nabízených zákazníkům ze severského Atlantiku, kteří hledají kvalitu a hodnotu při plánování svých cest.

Booking.com je k dispozici ve 44 jazycích a nabízí více než 28 milionů nabídek ubytování, včetně více než 6,5 milionu nabídek samotných domů, apartmánů a dalších jedinečných míst k pobytu.

„Partnerství mezi Norse Atlantic Airways a Booking.com našim zákazníkům ještě více usnadní plánování jejich cesty a nalezení nejlepších dostupných možností, které vyhovují jejich rozpočtu. Ať už si rezervujete životní cestu nebo dovolenou na poslední chvíli, Norse Atlantic může poskytnout bezkonkurenční hodnotu a kvalitu řadě destinací v Evropě, Velké Británii a USA,“ řekl Bård Nordhagen, obchodní ředitel Norse Atlantic Airways.

Společnost Norse Atlantic provozuje výhradně nejmodernější Boeingy 787 Dreamlinery nabízející konfiguraci se dvěma třídami, Premium a Economy. Cestující si mohou vybrat z jednoduché řady tarifů Light, Classic a Plus, které odrážejí způsob, jakým chtějí cestovat, a které možnosti jsou pro ně důležité. Levné tarify představují hodnotovou variantu společnosti Norse, zatímco tarify Plus zahrnují maximální povolený počet zavazadel, dvě stravovací služby, lepší zážitek z letiště a na palubě a zvýšenou flexibilitu letenek.

Foto Norse Atlatic Airways

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

By redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém