• Pá. Srp 19th, 2022

Badner Bahn: Oprava tratě a mimořádný výlukový letní jízdní řád

Stránka navštívena: 70
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 19 Sekund

Infrastruktura Badner Bahn bude v letních měsících částečně obnovena. Od pondělí 4.7.2022 proto Wiener Lokalbahnen omezila jízdní řád. V srpnu bude probíhat výměna kolejí.

linková trasa Badner Bahn, autor wikipedie

Během letních prázdnin od 4. července do 14. srpna včetně budou probíhat stavební práce a jednokolejný provoz. To znamená, že vlaky do Wiener Neudorfu musí být zrušeny. Badner Bahn tedy v tomto období jezdí každých 15 minut po celé trase. Od 15. srpna by měly skončit práce na Gutheil-Schoder-Gasse ve Vídni-Liesing, Badner Bahn pak bude opět pravidelně jezdit každých 7,5 minuty.

Od 13. do 17. července bude také Wiener Linien provádět stavební práce na trati. To znamená, že spoj pro Badner Bahn na konečnou Wien Oper nebude moct dojet. Badner Bahn v těchto dnech pojede pouze mezi Baden Josefsplatz a vídeňskou Aßmayergasse . Podle Badner Bahn mohou cestující přesednout v hustší síť Wiener Linien v rámci Vídně a tou dojet do cetra města.

Přerušená železniční trať

V srpnu dojde k velkým omezením mezi zastávkami Wiener Neudorf a Griesfeld . Obnoveno bude celé kolejové podloží s pražci a kolejemi v délce 440 metrů. Badner Bahn tedy pojede od 8. srpna do 4. září z bádenského náměstí Josefplatz do Griesfeldu a od vídeňské opery do Wiener Neudorf. Mezi Griesfeld a Wiener Neudorf jezdí jako náhrada autobusy.

Od zahájení školní docházky 5. září by měla být celá trasa opět průjezdná. Pak bude zastávka Maria Enzersdorf Südstadt bezbariérová. Od jara se pracuje na stavbě výtahu, takže tato zastávka pak bude podle Badner Bahn “zcela bezbariérová”.

foto BIZEPS

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleepy
Sleepy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%

O autorovi

Podobné články k tématu  Soud v Lounech dal ve sporu kolem vagonky za pravdu nájemci