ATR jmenuje Lamberta Martinella ředitelem komunikace a firemního brandingu

Lamberto Martinello byl jmenován vedoucím komunikace a firemního brandingu společnosti ATR, světového regionálního výrobce letadel číslo jedna. Do své funkce nastoupil 1. ledna 2023 a je přímo podřízen generální ředitelce Nathalie Tarnaud Laude.

Reklamy

Lamberto byl dříve vedoucím sociálních médií a digitálního marketingu v italské skupině Leonardo. Od roku 2005 zde zastával několik vedoucích pozic pokrývajících všechny aspekty korporátní komunikace. Vyvinul si silné odborné znalosti v oblasti interní a externí komunikace, sociálních médií, digitálního marketingu, e-reputace a krizového řízení.

Během své kariéry Lamberto implementoval komunikační strategie na podporu obchodních cílů italské skupiny. Jeho aktivity vedly k významným a měřitelným zlepšením viditelnosti a povědomí o společnosti a pomohly posílit image značky Leonardo na nových trzích.

Jeho hluboké znalosti leteckého sektoru a jeho odborné znalosti v oblasti korporátní komunikace přinesou skutečnou přidanou hodnotu k tomu, aby se společnost ATR v mezinárodním měřítku stala výrobcem letadel, lídrem na regionálním trhu, jehož účelem je dnes odpovědným způsobem propojovat komunity a podniky. pro budoucnost.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém