ATR jmenuje Lamberta Martinella ředitelem komunikace a firemního brandingu

redakce

Lamberto Martinello byl jmenován vedoucím komunikace a firemního brandingu společnosti ATR, světového regionálního výrobce letadel číslo jedna. Do své funkce nastoupil 1. ledna 2023 a je přímo podřízen generální ředitelce Nathalie Tarnaud Laude.

Lamberto byl dříve vedoucím sociálních médií a digitálního marketingu v italské skupině Leonardo. Od roku 2005 zde zastával několik vedoucích pozic pokrývajících všechny aspekty korporátní komunikace. Vyvinul si silné odborné znalosti v oblasti interní a externí komunikace, sociálních médií, digitálního marketingu, e-reputace a krizového řízení.

Během své kariéry Lamberto implementoval komunikační strategie na podporu obchodních cílů italské skupiny. Jeho aktivity vedly k významným a měřitelným zlepšením viditelnosti a povědomí o společnosti a pomohly posílit image značky Leonardo na nových trzích.

Jeho hluboké znalosti leteckého sektoru a jeho odborné znalosti v oblasti korporátní komunikace přinesou skutečnou přidanou hodnotu k tomu, aby se společnost ATR v mezinárodním měřítku stala výrobcem letadel, lídrem na regionálním trhu, jehož účelem je dnes odpovědným způsobem propojovat komunity a podniky. pro budoucnost.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Next Post

Lednové veganské dny pro rok 2023 právě odstartovaly: společnost Emirates zaznamenala meziroční nárůst veganských jídel o 154 % + recept

Koncept „Veganuary“, který v průběhu ledna po celém světě podporuje veganskou stravu, vznikl ve Velké Británii v roce 2014 a těší se stále většímu zájmu široké veřejnosti. Společnost Emirates zaznamenala mezi lety 2021 a 2022 až 154% nárůst veganských jídel podávaných na palubě letadel, přičemž v uplynulém roce bylo zkonzumováno více […]