Brightline Orlando zahájila provoz

Společnost Brightline oznámila, že její služba na mezinárodní letiště Orlando (MCO) byla oficiálně spuštěna 22. září 2023. Stalo se tak po zpožděních v časové ose projektu, která znamenala, že prodloužení nebylo otevřeno 1.

mapa Brightline

září, jak se původně předpokládalo.

Společnost Brightline nejprve prorazila na této expanzi v červnu 2019, po zahájení provozu na jižní Floridě mezi Miami, Fort Lauderdale a West Palm Beach v roce 2018. Další stanice se od té doby otevřely v centru Boca Raton a Aventura v roce 2022, zatímco výstavba konečného cíle sítě v Orlandu pokračovala. Vlaky jezdí na této nové trasy rychlostí 200km/hod. Jde o jednu z mála takto rychlých tratí v celé USA.  Stavět se však bude dále. Společnost chce spojit Tampu s Orlandem. Nemá to však být konec, ve vize je spojení s Atlantou i New Orleans a Houstonem v Texasu.

S tímto oznámením si nyní cestující mohou rezervovat jízdenky mezi Orlandem a jižní Floridou. Jednosměrné jízdné SMART začíná na 79 USD pro dospělé a 39 USD pro děti. Ceny PREMIUM začínají na 149 USD.

„Otevření Orlanda naplňuje náš konečný obchodní model. Viděli jsme neuvěřitelné nadšení ze strany obchodního a turistického průmyslu, který touží cestovat mezi střední a jižní Floridou. Když zahajujeme spojení do Orlanda na vrcholné prázdninové sezóny, vyzývám všechny, aby si prohlédli kalendáře, naplánovali, navštívili naše webové stránky nebo aplikaci a zarezervovali si místo hned teď“, řekl Patrick Goddard, prezident Brightline.

Foto © Brightline

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “Brightline Orlando zahájila provoz

  1. Brightline Orlando zahájila provoz – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 23/09/2023 at 16:15

    […] Continue reading Brightline Orlando zahájila provoz at Transport Minutes. […]

Comments are closed.

%d