• Pá. Srp 19th, 2022

Arriva vyjede z Prahy do Mostu a Litvínova

Dub 1, 2022 , , ,
Stránka navštívena: 182
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 12 Sekund

Praha: Do hlavního města jede po D8 a na nádraží Holešovice!

Nová expresní linka Arrivy z Litvínova a Mostu do Prahy vyjede v pondělí 11. dubna. Města bude spojovat od rána do večera každou hodinu, v dopoledním sedle se počítá se spoji jednou za hodinu a půl až za dvě hodiny. První spoj vyjede z Litvínova už v 4:40, poslední pojede z hlavního města v 20:45.

„Do hlavního města jedeme po dálnici D8 a na nádraží Holešovice, je to rozdíl oproti jiným linkám, protože všechny jezdí po D7 a v Praze na Hradčanskou. Nabízíme alternativu a dovezeme tak cestující k jinému metru, k přestupům na jiné vlaky a také do jiné části Prahy“, říká Daniel Adamka, generální ředitel Arrivy.

Spoje pojedou ze zastávky od litvínovského nádraží přes Most do Prahy k metru u nádraží Holešovice. V Mostě budou expresní autobusy zastavovat na třech místech – v zastávce Rudolická MUS, 1. náměstí a Velebudická. Z Litvínova přijede expresní linka do hlavního města za hodinu a 40 minut, z Mostu bude cesta trvat hodinu a čtvrt.

„Na cestující čeká komfort a pohodlí v prostorných sedadlech a v klimatizovaném interiéru. Využít mohou i rychlého připojení k WiFi nebo zásuvky na dobíjení elektroniky. Jízdenky jsou už v prodeji a ty cenově nejvýhodnější jsou vždy v naší aplikaci nebo e-shopu“, uzavírá Adamka. Jízdenky je možné koupit si i přímo u řidiče při nástupu do autobusu a zaplatit za ně i platební kartou.

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleepy
Sleepy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%

O autorovi

Podobné články k tématu  Skleněný most spojuje Simmering a Favoriten