Domů / Letecká doprava / Letečtí dopravci / American Airlines by se mohla vrátit na letiště McClellan-Palomar

American Airlines by se mohla vrátit na letiště McClellan-Palomar

Komerční osobní lety se mají vrátit na letiště McClellan-Palomar a společnost American Airlines plánuje obnovit provoz od února 2026, uvedli představitelé okresu San Diego.
Tento krok poprvé po letech vrací pravidelný letecký provoz na letiště North County. Palomar, otevřený v roce 1959, dříve hostil regionální dopravce, včetně American Eagle a United Express, a zůstává jediným letištěm v okrese, které Federální úřad pro letectví (Federal Aviation Administration) určil pro komerční provoz.
Místní představitelé tvrdí, že návrat letů poskytne obyvatelům bližší alternativu k mezinárodnímu letišti v San Diegu a letišti v Orange County a zároveň podpoří roli letiště jako zařízení zaměřeného na komunitu. Palomar již nyní podporuje přibližně 2 600 pracovních míst a ročně přispívá do regionální ekonomiky zhruba 461 miliony dolarů.
Podrobnosti o trasách a letové řády se očekávají blíže k únorovému spuštění.

Označeno:
0 0 hlasy
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted

Social Icons

Pracovní pozice
kategorie práce
Typ práce
Město
 

Události

18 Čvn
18 Čvn 26
Lysá nad Labem
VAN&Truck Show Přerov
24 Čvc 26
Přerov
21 Srp
13 Zář
13 Zář 26
Kroměříž

Přihlaste se k odběru webu e-mailem

Zadejte svou e-mailovou adresu pro odběr tohoto blogu a zasílání upozornění na nové příspěvky e-mailem.

Připojte se k 370 dalším odběratelům

Sledujte nás na sítích

Reklamy
 

Zjistěte více z Transport Minutes ®

Přihlaste se k odběru a pokračujte ve čtení. Získáte přístup k úplnému archivu.

Pokračovat ve čtení

0
Would love your thoughts, please comment.x