foto redakce

foto redakce

Airbus zintenzivňuje hledání nových talentů, aby i nadále podporoval místní letecký průmysl a urychlil výrobu letadel A220.

Reklamy

Airbus plánuje v Kanadě najmout více než 800 nových zaměstnanců, aby podpořil náběh výroby svých komerčních letadel A220 a naplnil příležitosti v oblasti vrtulníků, obrany a vesmíru. V roce 2023 má v plánu vytvoření, přibližně 500 nových pozic, což odráží růst společnosti a rozsah výroby v Kanadě. Tito noví zaměstnanci budou zásadní pro udržení její pozice předního hráče v kanadském leteckém sektoru, zajištění plného potenciálu A220 a podpory dekarbonizace letecké dopravy.

“Airbus má i nadále velké ambice pro Kanadu. Po náboru více než 800 nových zaměstnanců a vytvoření více než 400 míst pro A220 v Mirabel v roce 2022 s potěšením oznamujeme, že v roce 2023 přijmeme více než 800 dalších zaměstnanců po celé zemi.” – včetně přibližně 700 v Quebecu ,“ řekl Benoît Schultz, prezident a generální ředitel společnosti Airbus Canada.

Potřeby náboru společnosti Airbus v Kanadě jsou rozmanité, od vrtulníků po obranu, vesmírná letadla až po komerční letadla – od montáže dílčích součástí až po letové operace – a zahrnují výrobu a kvalitu, inženýrství, IT a zákaznický servis. Dvě třetiny pracovní síly budou v podpůrných funkcích, zatímco jedna třetina bude ve výrobě.

Inkluzivní zaměstnavatel s vynikající pověstí

“Vyzývám ty, kteří chtějí proměnit udržitelný letecký průmysl v realitu, aby se připojili k našemu týmu. V roce 2023 se snažíme přidělit jednu třetinu našich pozic mladým absolventům a profesionálům v rané kariéře a udržet náš cíl mít 33 % nových zaměstnanců a propagační akce určené ženám, což podporuje náš závazek být inkluzivním zaměstnavatelem a přispívá k rozmanitosti v našem odvětví,“ uzavřel Benoît Schultz, prezident a generální ředitel Airbus Canada.

Airbus nedávno získal certifikaci „Top Employers“ v Kanadě od Institutu Top Employers, nezávislého globálního úřadu, který oceňuje excelenci v oblasti řízení lidí a lidských zdrojů. Airbus Canada skutečně nabízí jedny z nejkonkurenceschopnějších pracovních podmínek na trhu, včetně řady výhod a atraktivní politiky práce na dálku. Airbus Canada bude také udržovat svůj univerzitní stipendijní program v hodnotě 200 000$ v různých quebeckých institucích až do roku 2024, kromě četných partnerství v rámci institucí v Ontariu a Quebecu.

Silná a rostoucí kanadská přítomnost

Kanadě pracuje více než 4 000 jednotlivců v deseti místech a kancelářích Airbusu a jeho dceřiných společností. Mezi hlavní výrobní závody patří ústředí programu komerčních letadel A220 (téměř 3 000) a Stelia Aerospace (přibližně 600), obě se nacházejí v Mirabel, Quebec , a Airbus Helicopters Canada (přibližně 250) ve Fort Erie, Ontario a Navblue (přes 160) v Waterloo, Ontario . Další místa a dceřiné společnosti Airbusu se nacházejí v Ontariu , Novém Skotsku a Quebecu .

Přítomnost Airbusu v Kanadě přispívá k přibližně 23 000 nepřímých pracovních míst a přibližně 700 kanadským společnostem vytváří tržby ve výši téměř 2 miliardy CA $.

Chcete-li se dozvědět více o široké škále příležitostí ve společnosti Airbus, mohou potenciální kandidáti navštívit pracovní platformu Airbus na adrese airbus.com/en/careers , kde je již zveřejněno více než 150 pozic.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading