Embarer ERJ190 Registrace F-HBLD, Foto Eric Salard, wikipedia

Embarer ERJ190 Registrace F-HBLD, Foto Eric Salard, wikipedia

Air France pokračuje v upgrade svého sortimentu produktů a služeb na své krátké a střední síti. Společnost a její regionální dceřiná společnost se tak připravují na obnovu kabin všech Embraer 190s provozovaných HOP!.

Reklamy
Při navrhování budoucích sedadel letadla se společnost Air France spojila s francouzským výrobcem inovativního sedadla z uhlíkových vláken a titanového sedadla Expliseat, který kombinuje lehký a udržitelný design s vylepšeným komfortem, odolností šité na míru potřebám letecké společnosti, budou vyráběny a montážní ve francouzském Angers. Celý dekor kabiny bude také upraven v barvách Air France, od stěn letadla až po koberec na podlaze.
Rekonstrukce Embraer 190s začne po létě na HOP! údržbářské místo v Clermont-Ferrand. První z těchto přepracovaných letounů vzlétne do nebe na podzim 2024.
Tyto sedačky nové generace budou v souladu s vysokým standardem komfortu nabízeného na palubě Airbusu A220. Exkluzivně budou odhaleny od 28. do 30. května na Expo Aircraft Interiors Expo v Hamburku (Německo), akci, která se spojí s leteckými profesionály v oblasti letectví, aby diskutovali o inovacích v interiérech kabin.
redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading